Kallid inimesed, ma olen veel elus ja nädalavahetuse kirjeldus pooleli ja draftina salvestatud. Kuna pean lippama (teisele) intekale ja homme hommikul on kolmas ka, siis ei ole kahjuks aega ära lõpetada. Aga hiljem kindlasti!
.
Päikest!
2 kommentaari:
Anonüümne
ütles ...
Kiiping mai fingerz krossd foor juu! Kuidas esimene ja teine läksid? Ja ootan juba mõnusat nädalavahetusekirjeldust:) Siin oli vabariigil teatavasti aastapäev. Reedel sai selle puhul ballil tiirutatud ning laupäeval end Toompeal tundetuks külmetatud. Aga muidu oli tore. Nüüd on ilmad imelikult soojad ja uni peal. Aga porgandid ja vitamiinijook on äärmiselt in;) Kalli!
2 kommentaari:
Kiiping mai fingerz krossd foor juu! Kuidas esimene ja teine läksid? Ja ootan juba mõnusat nädalavahetusekirjeldust:)
Siin oli vabariigil teatavasti aastapäev. Reedel sai selle puhul ballil tiirutatud ning laupäeval end Toompeal tundetuks külmetatud. Aga muidu oli tore. Nüüd on ilmad imelikult soojad ja uni peal. Aga porgandid ja vitamiinijook on äärmiselt in;) Kalli!
Kontserdisoovitus: http://www.estonia.gov.uk/news/aid-188
Üdini hää muusika kontsert armsalt paarilt. Tule või ise neid sinna kuulama...:P
Postita kommentaar