reede, 23. veebruar 2007

Lõunasöök

Loetud minutid pärast eelmist sissekannet hõikas vanaisa alla lõunale. Lõunasöök iseenesest tekitas jälle suure vajaduse sellest ka teile pajatada.
Lähen alla, laual on aurav pott hernestega, mõni äraeksinud singitükk ja sibulaviil pinnal hulpimas. Kui ma oleksin just alles Eestist tulnud, oleksin ma ilmselt täiesti süüdimatult küsinud, aga et kus siis toit on? Noh, teate ju küll, kartulid ja kaste ja praesardellid vms, et salat on juba jah laual. Kuna minu õnneks on Kay mind suhteliselt ära treeninud herneste osas, sest ta küpsetab peaaegu kõik toite hernestega, siis haarasin aga julgelt lusika ja kukkusin vitsutama. Suhteliselt maitsetu - taldrikutäis keeduherneid kõlab pigem nagu Muraka pere lõunasöök - aga muidu polnud viga, ikkagi tervislik ju.
.
Mõtlesin vahepeal veel rahalise masendusega seotud mõtteid - vaja on teksaseid, jalanõusid, jakki, kampsunit/pusa. Ei kuulu hinnaklassi suhtes just pähklipakkide hulka, eksole. Ahhh, pooooohui. =D Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Kommentaare ei ole: