Ja siis ma tahtsin veel seda 8elda, enne kui 2ra ununeb, et Tikker ja muud riigivahetajad - OSTKE SUKKPYKSE kaasa!! Mina ostsin yleeile 2 paari l2bipaistvaid p6lvikuid 2,75 naela eest. Nii et tehke hinnej2reldused ise - mingi 60 eeki vist. Hkhmm.
Peaksin t2na minema yhele inimesele eratantsutundi andma, aga mulle tundub kahtlane, et ta mull ei helista, vaid kogu aeg emaile saadab... Eks ma helistan enne ja vaatame, kas vastu v6tab mees v6i naine. Mingite pervarite otsa ei taha enam h2sti koperdada...
Kay t6stis toa ymber ja nyyd on see arvutilaud nurka surutud. Katusekambris ei ole nurka surutud laua taga 2ge istuda! Aga midagi ei ole teha, kola on liiga palju. =D
2 kommentaari:
eee..millisesse nurka?
Irw. Sinna, kus voodi oli - ehk uksest sisse astudes sinna nurka, mis esimesena silma j22b. See k6las keeruliselt - ukse vastas olevasse nurka. =D
Postita kommentaar