Eile läksin siis salsasse. Aga enne seda oli prantsuspärane õhtusöök, kuna vanaisal oli teine lapselaps külas, kes on ka prantslane. Noh, pasta juustuga ja loomaliha. Ei olnud korralikult läbi küpsetatud, ei olnud isegi mitte keskmiselt läbi küpsetatud, vaid oli seest täiesti absoluutselt toores. 15 sentimeetrise läbimõõduga lihakäntsakast viile lõigates oli näha, kuidas 2 cm äärest on kergelt hallikad, nagu küpsenud, ja ülejäänud kümme sentimeetrit on lauspunane. Väki. VÄKI. Väki. Vanamees lõikas liha lahti ja küsis, et kas mulle sobib nii, ma vaatasin selge vastikustundega liha ja ütlesin ei aitähh. Mille peale ta jälle meeleheitlikult silmi pööritas ja ütles, et hea küll, et prae siis enda tükki kauem. Tema tugevalt soovitatud ühe minuti asemel lasin seda vähemalt 5 mintsa pannil praadida. Andke andeks, et ma olen maailma köökide suhtes väiklane, aga ma EI SUUDA toorest liha süüa. Isegi mitte keskmiselt küpsetatud liha. Ma lihtsalt ei suuda seda alla neelata. Õudus.
.
Aga seejärel silkasin salsasse. Jäin veidi hiljaks, aga es ole hullu. Algajate trenn hakkas siis eilsest. Kuna minu eelis on lahtine keha, siis tulid ka esimesed sammud väga lihtsalt. See on selline partneriga tants ja nii ma siis saingi seal tantsida pika-pika-pika poisiga, kellega me koos tõdesime, et me kumbki ei ole harjunud nii kõrgele vaatama. =P Minu pilk kleepus silmade kõrgusele tema rinna peal ilutsevale kirjale ja pead ülespoole kallutada oli alguses ikka väga veider. =) Aga muidu oli tore.
.
Olen saatnud usinalt ka paar cv-d hommikul ja ärge unustage mulle täna siis pöialt hoida. =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar