esmaspäev, 12. veebruar 2007

Jippika-faking-jei!

Juhuu! =D
Arvake ära, kes sai päris lepingu? =P (Hedvigi 'Tule mu juurde' on niiii hea praegu)
Jepp. See olen mina. Jippika-faking-jei. =D Järgmisest nädalast olen siis ametlikult Basement Dance Studio ametlik õpetaja. =) Jess!
Enda harimise koha pealt kutsus juhataja mind audientsile, et läbi arutada minu tunni struktuur. Et see võib olla põhjuseks, miks õpilasi vähemaks jäänud on. Et kuna mul vähe kogemust ja nii, aga et ma liigun ja tantsin kenasti, et mul on hea tehnika. =) Eks see saab mul homme raske olema (minu kriitikataluvus on nullilähedane), aga ma tean, et see teeb mulle ja minu tundidele head.
Kurat küll, mul on hea meel. Ausõna, ma suisa palvetasin selle töö pärast. See ei olegi töö, vaid sa teed midagi, mida sulle tõesti-tõesti meeldib teha ja sulle makstakse selle eest veel ilgelt mõnusat pappi. Vahetevahel elul siiski ON mõni kena üllatus varuks. Mitte, et ma nüüd ära sõnada tahaks (*sülitab kolm korda üle vasaku õla*).
Igatahes. Ma täheldasin täna kerge muigega, et mul on komme nõusid lõhkuda. Vanas peres lõhkusin ära:
kaks tassi (üks kukkus kapi ääre peale ja kuna see on marmorilaadsest materjalist, of koors läks katki; teine tass lendas kõrge kaarega vastu põrandat, kui ma trepil käna käisin oma libedate sussidega);
ühe taldriku (okei, ma ei lõhkunud, see lihtsalt oli juba ammu pragunema hakanud ja ma lihtsalt viskasin selle prügikasti, kui ma sain taldrikut keskelt pooleks painutada);
suhkrutoosi kaane (kukkus sama targalt köögikapi ääre peale);
tolmuimeja läks ka kohe esimese kasutamiskorraga lõhki, aga ma kahtlustan, et see ei olnud ainult minu süü, sest nee kallid tolmuimejad on jube õrnad ja kergesti rikkiminevad.
Kahe kuus kohta üsna kena saavutus, mis?
Ja täna siis pesen mingit klaasi, kui korraga on lihtsalt klaas ja kild peos. Ei mingit traagikat, lihtsalt tuli suur kild klaasist välja. Nojah siis. Killud toovad õnne!
Siis ma täheldasin veel seda, et mulle ei meeldi magada, kui kardinad ees on. Siis on sihuke tunne kogu aeg, et väljas on kolepahapime. Mulle meeldib ärgata päiksevalgusega toas. Mulle meeldib uinudes ja ärgates aknast välja vaadata.
Vott siis. Peaks nüüd ära magama minema.
Muideks. Vassilissa blogi on äge. =)

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

nä oligi pöialdehoidmisest kasu =)

Anonüümne ütles ...

Sa said lepingu .... toreeee :) Mul väga hää meel su üle.

Smaragd ütles ...

Mul on endal ka hää meel ja aitöhh hoidmise eest! =)