pühapäev, 11. veebruar 2007

Hommik uues peres

Täna hommikul ütles vanaisa mulle 'Good morning, madmoiselle'. =) Niimoodi võiks kohe igal hommikul olla. =)
Mitte, et keegi must sellepärast rohkem välja teeks. Vanema plikaga sai siiski paar sõna juttu puhutud ja tundus teine normaalne olevat. Hommikusöök möödus vanaisa prantuse kohvi ja tema seletustega köögi funktisoneerimise kohta.

Nüüd siis lähen varsti välja, lähme Murakaga White Chapel'i rajooni üle kaema. Kuulukse järgi pidavat hindude rajoon olema. Kui ma nüüd jälle muidugi rassistlikult ei kõla.

Eilne õhtu lõppes meil Murakaga muideks McDonaldsis õunapiruka ja jäätisega. Aga Camdenis öösel liikuv rahvas ajab mulle hirmu peale.

Kommentaare ei ole: