Pereema astus 11.55 uksest sisse (kuna ma istun oma läpiga koridoris wifi halva levi tõttu), nähes mind põrandal kägaras kükitamas, palus 'nii kenaste ja lahkesti' mul kella üheks teha värske salat kahele inimesele. Et vorstikesed võib ta ise uunis soojaks teha. Lihsalt jätkuva meeldetuletamise mõttes, et päevasel ajal on mul vaba aeg.
Eile küsib pereema mul 10.55, et kas mul on kellaajaline kokkusaamine (ma tegin meiki ja olin väljaminemise riietes). Ma vastasin, et jah. Ta vastu, et mis kell ja kus. Ma vastu, et 12 ja Finsbury's. Ta siis leidis, et see ei ole kaugel ja et kas ma oleksin nii kena ja teeksin ühe supi enne, kui ma uksest välja astun. Et see võtab 5 minutit. Mul oli 5 minutit uksest välja astumiseni aega, et õigeks ajaks kohale jõuda! Ja andis siis mulle terve kotitäie asju tükeldada supi jaoks (petersell, sibulad, koriander, porgandid, ingver, mingid aedviljad, mille nimetust ma eestikeeles ei tea ja ingliskeelset ei mäleta). Supp võttis aega 25 minutit - ainuüksi tükeldamine, sest see oli SUUR pott.
Arghh! Ma lähen siit minema, ma lähen siit minema, ma lähen siit minema ja üleüldse olen ma marurahulik.
'Kas sa võiksid palun nii kena ja ingel olla, et sa läheksid perse ja paneksid seal ennast koos oma ülejäänud jobudega põlema?'
*Tige. Ja läheb salatit tegema*
Eile küsib pereema mul 10.55, et kas mul on kellaajaline kokkusaamine (ma tegin meiki ja olin väljaminemise riietes). Ma vastasin, et jah. Ta vastu, et mis kell ja kus. Ma vastu, et 12 ja Finsbury's. Ta siis leidis, et see ei ole kaugel ja et kas ma oleksin nii kena ja teeksin ühe supi enne, kui ma uksest välja astun. Et see võtab 5 minutit. Mul oli 5 minutit uksest välja astumiseni aega, et õigeks ajaks kohale jõuda! Ja andis siis mulle terve kotitäie asju tükeldada supi jaoks (petersell, sibulad, koriander, porgandid, ingver, mingid aedviljad, mille nimetust ma eestikeeles ei tea ja ingliskeelset ei mäleta). Supp võttis aega 25 minutit - ainuüksi tükeldamine, sest see oli SUUR pott.
Arghh! Ma lähen siit minema, ma lähen siit minema, ma lähen siit minema ja üleüldse olen ma marurahulik.
'Kas sa võiksid palun nii kena ja ingel olla, et sa läheksid perse ja paneksid seal ennast koos oma ülejäänud jobudega põlema?'
*Tige. Ja läheb salatit tegema*
1 kommentaar:
Khmm. Tundub, et oled sattunud kella ja üldse ajaarvamist mitte tundvasse perekonda. Teil ikka tikud on majapidamises? Mõned päevad veel... Kuidas endale laupäevaks kolimistranspordi orgunnimisega on, kas uus pere tuleb appi? Pai..:)
Postita kommentaar