teisipäev, 20. veebruar 2007

Meister

Liisu, see on sulle. Ma olen tahtnud seda juba kuu aega öelda, aga ma kogu aeg unustan ära, kui blogimiseni jõuan. Tahtsin öelda, et sa oleksid minu üle uhke, sest viin sinu krunnikeeramiskultuuri auga edasi. Ma olen täielik Liisukrunniguru - see on ideaaaalne. =) Tähh! =D
(Järjekordselt muidugi 'Dreamgirls'i sound trackilt Beyonce lugu 'Listen' taustaks üürgamas)
Minu päevane aeg möödus Kay juures, kellel oli külas ka sõbranna Edith. Edith on äge, nad on mõlemad Ugandast, nyankole hõimust ja tshikk on sihuke pull plika, et anna olla. =P Igatahes läksime kellelgi kolmandale Uganda neiule (Ausõna, neil on siin vist koloonia. =D) midagi ära viima, kes on ruganda hõimust. Milles seisneb erinevus? Tal oli kolm last mingi kümne ringis ehk ja üks kõhus ootamas, ja ruganda hõimu tervitusviis näeb ette, et lapsed tulevad ja põlvitavad su ees tervituseks. Ma vahtisin veidi lolli näoga ja ei osanud nagu midagi teha. Et kujutad nagu ette, et istud mugavalt tugitoolis, kuulad mingit mula, millest sa silpigi aru ei saa ja järsku hakkavad mingid lapsed su ees põlvitama. Et misasja?! Kayle see ei istunud ja ütles lastele, et ära põlvita, nyankoled ei põlvita, nii et kui sa meid näed, siis lihtsalt ütle tere. Laste nägudele oli väga suur segaduse silt kleebitud. Nende jaoks on see ju austuse avaldamine. Ma olen ka üllatunud, et ema keset Londoni linna, ilmse plaaniga ka sinna elama jääda, õpetab lastele nii traditsioonilisi kombeid. Aga muidu olid nad nunnud. Lehvitasid mulle kenasti vastu, kui me ära läksime ja puha. =)
Trenn, urban dance, oli täna igav. Kui sa oled enne veidi tantsuga tegelenud, siis algajate trenn jääb... Mittearendavaks. Aga trenni lõppedes küsis stuudiojuhtaja, et kas ma homme salsasse tulen, et homme algab uus kursus algajatele. Minu veidi kõhkleva näo ja mitte otsese vastuse peale ütles ta, et 'Ma näen, et salsa ei kuulu sinu lemmikut hulka - sa ei kilju just vaimustusest'. Irw.
Lõikude puudumise müsteeriumit seletas Tikker sellega, et tal ei ole õrna aimugi ja et tema ka PP arvutis ei saanud teha ja tõenäoliselt tahab minu läpakas kerget ravumist saada. =)

Kommentaare ei ole: