Tsekkasin eile mitu korda: Tikker ei ole midagi kirjutanud, Murakas ei ole midagi kirjutanud, Vassilissa ei ole midagi kirjutanud, Kristi üllatuslikul kombel isegi oli, aga kuna tema kirjutab nii harva, siis tema ei lähe arvesse. Keegi ei kirjutanud midagi ja mul kadus ka isu ära. Mitu korda istusin bloggeri lehel ja ei kirjutanud midagi. Teiste inimeste blogid tekitavad sõltuvust, näete, eriti kuivõrd see on praegu minu ainuke lugemisvara üldse.
Igatahes. Miks hakkavad inimesed raha kulutama mitte-eluliselt-vajalike asjade peale just siis, kui nad peaksid koonerdama? Näiteks mina. Läksin eile Camdeni turule ja ostsin omale tantsimiseks seeliku. Jah, ma juba läksin sinna turule selle seelikumõttega ja turbaniga vennaga kaubeldes sain 15 naela asemel 12ga. Ilmselt oleks 10ga ka saanud, kui oleks rohkem küsinud. Nüüd mind häirib, et ma ei küsinud rohkem. Aga noh, vähemalt algus on tehtud, eksole, kauplemisguru algusaastad. Seelikud, muide, olid seal kõik nii pikad, et ma pidin kohe lühemat otsima - üks nt oli kohe nii pikk, et keskkohast (mitte puusa pealt) oli kontsadega täiesti vastu maad. Nii et... Need hindud toodavad asju ikka äärmusest äärmusesse... Aga selline lõheroosa on, kohev, maani, vist topelt ratasklosh. =) Trennis oli täitsa vahva sellega tantsida, selline i l u s tunne oli. =P Ehkki pidin pidevalt seelikut põlvini üles tõstma, et jalgade asendit näidata. Aga eilsest hakkas uus kursus ja rahvast oli jälle rohkem. Eks näis, kas mu oskused on paranenud ja kas need inimesed ka jäävad.
Enne trenni käisin kinos 'The last king of Scotland' vaatamas. Kohati ikka väga jõhker, aga hästi palju Uganda traditsioone ja eluviisi ja nii sees. Et ärge laske enanst pealkirjast eksitada - Shotimaaga ei ole seal midagi pistmist. Film on Uganda (Kay on Ugandast, eksole) ühest diktaatorist Aminist vms-st, kelle reziimi ajal tapeti 300 000 ugandalast, asiaadid aeti maalt välja ja muid selliseid 'toredusi'. Aga näitab maad selle ilusast küljest ka, et visaalselt tõesti ilus film. Minge vaatama!
Appi-appi, ma olen nädalavahetusest alates töötu... =S Ma ei tea, hakkangi siis õhust ja armastusest elama...
2 kommentaari:
ma lugesin selle filmi kohta.. pidi jah hea olema..kolmapäeval vist kinno :P
tikri arvut oli puus (6)
ma ka tsekkasin oma mitu korda ja ei sina ega tikker pold kirjutand... urrrrrrr
Postita kommentaar