Tüüpiline tüüpiline tüüpiline. Olles just kurtnud oma majandusliku madalseisu üle ja olles just üles loetlenud tõeliselt VAJA MINEVAD asjad, lähen ma Camdenisse poodi ja ostan omale dressipüksid ja topi. Tantsimiseks siis. Kurat küll. Tuju on veidi parem, püksid võiksid nagu ikka veidi pikemad olla. Mõlemad on valged, püksid on alt kergelt laienevad, topp on selline pikkade käistega lühikene - rinna alla ulatuv - rinnapealsete taskutega suhteliselt sportliku välimusega riideese. Topi alla saab mõistagi panna mingi teise pluusi, et ei pea palja kõhuga ringi jooksma, kui ei taha. Ja siis ostsin veel kõneaega ja kummikarude asendajat 'Wine gums'i. Riided on ägedad, aga mul on veidi niru tunne, et ma ei kulutanud seda 12 naela (mis ei ole ju kahe asja eest palju raha) asjale, mida mul oluliselt rohkem vaja on. Jah, annab muidugi hea enestunde, kui uute riietega trenni lähed, aga iiiikkagi. Ma olen homsest töötu ja ... Ühesõnaga: nutt, kaamos ja hala. Irw. Anname andeks, eksju?
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar