teisipäev, 6. veebruar 2007

Time table

Muideks. Mul on hea meel, et arst juba homme on, sest täna öösel ei saanud ma väga kaua und, sest puusavalu tõttu ei saanud ma kummagi külje peal olla, kõhuli olemise peale ma ei tulnud ja selili ma magada ei saa. Ja raisk, kui nad mulle abi ei anna!

Igatahes. Minu ideaalne ajagraafik kõikide soovitud tundidega näeks välja nii:

Esmaspäev
6.30 Hip Hop Combo Course
7.30 Belly Dance =)

Teisipäev
7.30 Urban Dance Zone for Beginners (mis iganes see urban dance ka ei oleks, proovida võiks)
8.30 Cuban Salsa Rueda Beginners

Kolmapäev
7.30 Cuban Salsa beginners

Laupäev
14.00 Hip hop beginners
15.00 Jamaican Dance Hall General (kõlab põnevalt)


Noh, ma arvasin, et see graafik tuleb tihedam. Ei tulnudki. Reaalselt jõuan ma ilmselt siiski ainult ehk mõnda tundi. Täna võiks ju pool üheksa salsat katsetada. Huvitav, mis neil seal seljas-jalas on?

EDIT: Ja vaevalt, et Kay roppu moodi õnnelik oleks, kui ma kõik vabad hetked tantsustuudios veedaks. =) Ja üleüldse võiks ta sealt soojalt maalt juba tagasi tulla.

Kommentaare ei ole: