kolmapäev, 21. veebruar 2007

Kolimine

Vanaisa tsillib all oma teise tütrelapsega.
Mina käisin vahepeal õues ringi jalutamas, aga paha tuju oli ikkagi. Mingi jorss kahtlastes riietes (must tagi, mustad püksid tagumikul kirjaga Criminal, kohev soeng koheva tukaga) hakkas muga bussipeatuses juttu rääkima ja kui maha läks, siis naeratas ja lehvitas mulle. Ma hakkasin naerma. Läksin Angelisse Kay töö juurde poodidesse luusima, sest Kay ise oli liiga hõivatud, et muga jutelda.
.
Hiljem hakkasin mõtlema, et hei, kui sa nüüd kohe-kohe välja kolid, siis sa ju pead asjad kokku pakkima ja Kay juurde tassima. Hmm. Ebatore. Ei taha küll nagu nende kodinatega üksipäini jälle rändama hakata. Ja asju tahaks viia siis, kui kedagi kodus ei ole, lihtsam oleks. See tähendab siis päevast aega. Aga Kay on päeval tööl... Murakas on ka metsas, eksinud. =P Nii et pean täitsa mõtlema, aga homme tuleks selle asjaga ühele poole saada. Juba neljapäev ju ja reedel tuleb perekond Tropp puhkuselt tagasi.
.
Ühte ööklubisse helistasin ka, kes otsis tantsijaid. Lubas järgmisel nädalal tagasi helistada, kui intekaid tegema hakkab. Kui mingi striptiisiteenus või riietus teemal 'Karvased bikiinid' on, käigu jala.

Kommentaare ei ole: