laupäev, 17. veebruar 2007

Haiged närvid

Ma sain just praegu aru, et pereema karjumine üleeile ei olnudki midagi isiklikku, nagu pereisa vabandas. Mingi 10 mintsa tagasi hakkas ta vanaisa peale RÖÖKIMA, siis jooksis toast välja, paugutas ust, loopis asju (kolina järgi öeldes), paari minuti pärast tagasi, ja draama käis pisarate ja kisaga edasi. Nüüd alles lõppes.
Noojah.

1 kommentaar:

MariMurakas ütles ...

Närvirakud ei taastu :P