teisipäev, 20. veebruar 2007

Veel ühed tänud.

Siinkohal veel ühed tänud Liinale, kes saatis mulle yousendit.comiga mingi kolmkümmend Genialistide laulu. Neid ikka annab alla laadida. =) Aga muidu on mul hea meel ja suured-suured tähhid! =)
Und!

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Palun-palun:) Ärgem siinkohal alahinnakem ka ühte kena Siiri lugu, eks;) Ning varsti oled lastest prii!!! Juhhei! Olgu Sul mõnus päev... Ja khmm, "Dreamgirlsi" tahaks näha. Sa muuuudkui ahvatled. Kalli!