esmaspäev, 19. märts 2007

Peost

See on see pidu, kus Maido käis Londonis ja me käisime väljas ja mul oli hirmsasti tunne, et ma olen jube kaine. =D Pildi pealtki on näha, et EI OLE kaine, irw.
.
Aga suundun nüüd juuksevärvi maha pesema. =)

3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Jah, see pilk silmis... Silma pilk reedab kõik silmapilk!;)

Anonüümne ütles ...

a kes se tibi on?

Anonüümne ütles ...

Jap ... ei mingit kainust, sellest pilgust näha ole ;D