See on see pidu, kus Maido käis Londonis ja me käisime väljas ja mul oli hirmsasti tunne, et ma olen jube kaine. =D Pildi pealtki on näha, et EI OLE kaine, irw.
.
Aga suundun nüüd juuksevärvi maha pesema. =)
3 kommentaari:
Anonüümne
ütles ...
Jah, see pilk silmis... Silma pilk reedab kõik silmapilk!;)
3 kommentaari:
Jah, see pilk silmis... Silma pilk reedab kõik silmapilk!;)
a kes se tibi on?
Jap ... ei mingit kainust, sellest pilgust näha ole ;D
Postita kommentaar