Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
teisipäev, 27. märts 2007
Kiri
Aitähh, Liina! =) (F)
1 kommentaar:
Anonüümne ütles ...
Rõõm on minugipoolne:)
27 märts, 2007 07:28
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
1 kommentaar:
Rõõm on minugipoolne:)
Postita kommentaar