kolmapäev, 7. märts 2007

Killukesed

Hommikust.
.
Üldises plaanis on täna üle mitme päeva kuidagi kergem olla kui tavaliselt. See tööotsimise jama ja tõsiasi, et mitte kuradi kuskile ei ole CV-sid saata (noh, et nii tööandja kui minupoolsed kriteeriumid täidetud saaks) ja kui saadad, siis praagitakse sind suurima tõenäosusega kohe välja, sest sa ei ole british. Nii juhtub, kui mingit kontoritööd otsid. Aga eile rääkis üks neiu mulle midagi, mis mu enesetunnet parandas.
.
Eile sai ka veel Kayga kinos käidud - minu jaoks siis 'Ghost Rider'i teine tiir. Eiei inimesed, teist korda see film küll vaadata ei kõlba. Aint üks lahe koht oli - kus motikas ja hobune kappavad üle pimeda välja ja lahe muusika üürgab. Rock'n'roll ja buugivuugi. =)
.
Enne kinoskäiku andsin oma teise eratunni. Seesama India neiu. Ta on häsi vahva, tõsiselt hea materjaliga. Mina, kes ma kunagi vaatasin põlastustusega jutu peale, et mis mõttes treener ja värki, et ikka esineda on äge, annan nüüd trenni suuuuurima südamerahuga ja arvan, et jube tore on pealekauba. =) Pealegi oli raha veidi vaja ja nii saigi pärast toidupoes KÕIK see raha (hea küll, hea küll, 1.50 sain tagasi) ära kulutatud. Mille tulemusena sai ka head hommikusööki ja eile õhtul ka Kay tehtud õhtusööki.
.
Märkimisväärsetest asjaoludest veel nii palju, et on absoluutselt fenomenaalne, et laupäevane contemporary dance mõjus mu organismile nii, et puusavalu on praktiliselt kadunud. Eile õhta veits oli ja harjumusest ei keera ma ennast magades ka vasakule küljele (noh, valus ju), aga istuda jalg üle põlve ilma, et poole minuti pärast terava valu tõttu oiates asendit vahetama peaks, on ikka kuradima mõnus tunne, ma ütlen. Peaks neid balletilaadseid liigutusi kodus veel harjutama, äkki saangi ise lahti.
Ja siis helistas eile mulle vana pereema, et usu või ei, aga kiri tuli NHS-ilt. Ma palusin tal selle lahti teha, sest arvasin, et tegu on arstiajaga, aga ei, milleks. Tegu oli minu med-kaardiga, millele ma siis täna järele minema pean. Võehh. Lootusetu olukord, noh. Ja siis pakkus mulle nö tööd ka, kui kuulis, et ma töötu olen hetkel - et tal trükkimisel varsti abi vaja. Okei, minugipoolest. =)
Täna on salsa ka, mis tähendab seda, et koduidüll algab alles poole kümne ringi õhtul. Ikaldus. Eile mõtlesin, et tramaivõi, kui hea tunne on see, et tuled koju, võtad ära läätsed ning eemaldad meigi, tõmbad selga T-särgi ja dressipüksid ja ebakaubanduslikule välimusele vaatamata tuleb keegi ja kallistab sind ja ütleb sulle, et sa oled ilus ja hea ja tore ja sa tead, et sind armastatakse. Vott. Võibolla ei olegi see kooselamine nii kole asi. =D

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Vahva lugeda:) Sest jah, ega kodustes tingimustes ei peagi ju välja nägema samas šikk nagu catwalkil kõndides. Nii et.. Kuidas J-ga ühendumine õnnestus?
Pai!

tikker ütles ...

*võtad ära läätsed*

sinu suust oli seda ikka jube naljakas kuulda. õigemini siis küll sinu poolt kirjutatuna lugeda on vist korrektsem väljend :P

ma tellisin ka täna uued läätsed. jube kallid. aga londonis on need ilmselt nii kolm korda kallimad või midagi. oh jah.