reede, 2. märts 2007

Ehhei.

Enne, kui ma yleyldse millestki muust r22kima hakkan, ytlen, et London on mingeid kuradi perverte t2is! Aga sellest kohe peale minu l6putut s6imuvalingut noorte naiste suhtes, kes istuvad metroos jalad laiali nagu mehed, endal seljas miniseelik. On ka veidi pikemaid juhtumeid, kui minid, aga lihtsalt... Ma ei saa aru. Ma l2hen iga jumala kord nii n2rvi selliste naiste peale. Kommetest olete midagi kuulnud? Hea kyll, ma juba suudan leppida klassikalise mantli ja tennistega, l2bi h2da ka tossudega, aga see vaatepilt... Minu ajurakud lihtsalt keelduvad seda 6igeks tunnistamast. Jah, ma saan aru, et kui keegi sind v2gistada tahab, siis teeb ta seda ka siis, kui kurguauguni kinnin88bitud oled, aga lyhikese seelikuga jalad harkis m6ne tyybi vastas istudes sa kindlasti suurendad seda v6imalust. Blaahh!

Igatahes. Rubriik pervertidest nii palju, et yks intekas, kus ma k2isin, helistas mulle mingi hetk tagasi ja kutsus t2na proovip2evale. Juba intekal oli sihuke imelik tunne, et midagi on nagu m2da. Kontoris oli aint yks inimene ja selleks oli intervjueerija - tumedavereline meesterahvas, kes kuidagi hirmus s6bralik oli. Igatahes. L2hen t2na sinna ja ei mingit proovip2eva, v6tab mu cv uuesti v2lja ja kysib paari asja ja siis viib jutu k6hutantsule, nagu eelmiselgi korral ja siis klubidele ja siis ikka, et me peaksime enne t88le hakkamist koos v2lja minema ja ma 2rgu muretsegu, et ma ei pea oma viimaseid penne temaga v2lja minnes 2ra kulutama, et tema maksab. Ja seda r6hutas ta ikka mitu-mitu korda. Jah, yhe korraliku advokaadifirma omanik/juhataja KINDLASTI kutsub sind enne t88le asumist klubitama. *P88ritab silmi*

T2naval yritas yks kena blond naine mulle 60 naela eest mingit juuksuripaketti p2he m22rida - oli kyll ahvatlsev ja oleks omalgi kasum sees olnud, aga kui mul ei ole 60 naela siis mul ei ole seda teps mitte.

Ma olen kergelt 2rritunud. =D Aga ainult kergelt, sest kohe hakkan syya tegema. Jaa, inimesed, mina hakkan syya tegema. Londonisse tulemisest saati on seda null korda Kay juures juhtunud. Kui praemunad hommikul v2lja arvata. Piima-jahukaste ja keedukartulid ja kompromissi m6ttes kanaliha sealiha asemel ja tomati-kurgi-hapukoore salat. 2ge. =)

AAAhhaa, jajaa. Eile hommikul k2isin oma elu esimest eratundi andmas. Klient elab mingi viienda tsooni l6pus, mis t2hendab, et r2medalt kaugel. Aga kuradi andekas on raisk! India p2ritolu neiu, sihuke vahva, ja pretensioonikas, muig, tahab profiks saada. Aga palun. =) Homme vist l2hen j2lle tema poole. Veidi pappi kulub 2ra, ehkki see on t6esti v2hene. Aga kuskilt peab ju alustama.

Ja eile 6htul k2isime Kay s6branna Emily juures. 6htus88gil. Ja ilgelt 2ge oli, j6ime palju veini, r22kisime h2sti huvitavaid jutte, sest yks kylaline oli veel peale meie ja see oli sedasorti inimene, kes on praktiliselt terve maailma l2bi reisinud ja selle k6ige juures pole ka suu peale kukkunud. Nii et sai syya, sai purju juua ja naerda kah. No mis sa hing ikka veel ihaldad?=)

Aga igatahes. Ma siis suundun pliidi 22rde ja hiljem 6htul l2hme Candysse korraks yhele Kay s6brannale 6nne soovima. Murakas, wish u were here...

1 kommentaar:

MariMurakas ütles ...

ma pyhap2eval vist tulen p2evaks.. kohvi?