Kay: I feel ike a pineapple.
Mina: What?
Kay: I feel like a pineapple!
Mina: Ermmm... (Peast jooksevad l2bi v6rdlused a la ma tunnen ennast kui kapsas, kartul jne - ei leia sobivat vastet) What do you mean you feel like a pineapple?
Kay: You know when you have this feeling that you really really want to eat a pineapple?
Mina: Aaa.
*
Eile p2eval k2isin kohaliku Liinaga trehvamas Paddingtonis. H2sti ilus kant on. Tsillisime pubis, s6ime nachosid ja Caesari salatit ja j6ime veini ja r22kisime lapsep6lvest, suhetest, tema reisist ja niisama. Tore oli. =)
Eilne trenn ei olnud yldse tore. Ma olin kenasti ette valmistanud, et teeme suure jupi trummisoolot edasi ja k6ik tunni selle ymber ehitanud. Ja siis ma avastan, et ma olen plaadi maha j2tnud. Raisk raisk raisk. Millegip2rast oli ylej22nud trenni tunne, et mul ei ole 6rna aimugi, mis j2rjekorras ja mida ma teen. Paha tunne oli p2rast. Ikaldus.
Saatsin ka 2 CV-d t2na hommikul. Kuna ma s6idan ju varsti soojale maale kaheks n2dalaks, teeb see mu t88otsimise oluliselt raskemaks - l2hen kaheks n2dalaks t88le, et 8elda, et ma s6idan nyyd kaheks n2dalaks 2ra? Tramaiv6i. Ma ei tea, mida teha. Kaen praegu osalise ajaga kohti. Aga sealt ei paista ka midagi. Uus trenn ei taha ka jalgu alla v6tta. Raisk.
Korteriotsinguile nyyd.
2 kommentaari:
Tsau:) See pineapple'i asi tuleb tuttav ette. Mul ka võttis harjumist, et öelda nt "I feel like a drink". Samas on Scissor Sistersil lugu "I don't feel like dancin'" Minul saab ka täna trenniga ikaldus olema. Nimelt otsustasin homse emakeelepäeva konverentsi ettekande õnnestumise huvides trenni üldse mitte minna, et saaks sõnu ja mõtteid harjutada. Sest õhtul lähme su endiste kursakaaslastega teatrisse "Naftat" vaatama.
Karupoeg Pädington teeb pai:)
kuhu sa söitma hakkad?
Postita kommentaar