Eeee. Nagu alati, ei l2inud midagi kuigi plaanip2raselt. Poodi sai CV kyll 2ra viidud, aga kuna Kayl oli vaba p2ev, siis ta t8llas muga kaasa ja noh, mul kuidagi ei olnud isu enam neid poode kammida. Ikaldus. T2na ma j2lle ei tea, kas ma kuskile j6uan - voodipesu vaja 2ra triikida ja vahetada (jah, see ON tykk tegemist, sest see on kaheinimesevoodi ja triikimislauda ei ole), lillemulda (hkhmm, j2rjekordselt) otsida, uue korteri asjus kokku leppida ja vaatama minna , netist CV-sid saata ja tantsuteemalistele meilidele vastata. Syya teha v6iks ka kuskil vahepeal. Noh, mina kyll ei tea, millal ma nagu poode kammima j6uan. Sihuke tunne on, nagu saatus oleks selle vastu. Ma olen iseenesest juba nii meeleheitel, et vaatasin isegi Tesco ja Sainsbury's kodulehti, ega nad t88tajaid ei vaja. Need on nagu meie Selver ja Rimi, eksole. Jeee, Iiris kassiiriks. Fucking hell... Igatahes nad ei vajanud.
Kui k6rvale j2tta t6ik, et ma tunnen, et ma ei leia mitte kunagi siin t88d (jah, olgem ausad, ega ma ei n2e selle nimel hullu vaeva ka), siis on okei olla. Ilm on ilus ja kevad ja v2rki. Aga syya ka eriti ei ole, irw. T2na hommikul ma lihtsalt unistan saiast ja v6ist ja singist ja juustust ja tomatitest. Tomatit, kusjuures, isegi on. Aga midagi muud ei ole ja kahe naela eest (mis on minu reaalne rahaj22k) k6iki neid asju ei saa. Niimoodi ma siis nosisingi myslit. Ikaldus. =D
Kui k6rvale j2tta t6ik, et ma tunnen, et ma ei leia mitte kunagi siin t88d (jah, olgem ausad, ega ma ei n2e selle nimel hullu vaeva ka), siis on okei olla. Ilm on ilus ja kevad ja v2rki. Aga syya ka eriti ei ole, irw. T2na hommikul ma lihtsalt unistan saiast ja v6ist ja singist ja juustust ja tomatitest. Tomatit, kusjuures, isegi on. Aga midagi muud ei ole ja kahe naela eest (mis on minu reaalne rahaj22k) k6iki neid asju ei saa. Niimoodi ma siis nosisingi myslit. Ikaldus. =D
Ja nyyd veel m2rkus, et huvitav, millest ma kavatsen syya teha 6htul, irw?
Ma ei lase ennast yldse heidutada. Irw.
2 kommentaari:
mingi eriti tubli tots...triigid voodipesu jms. (Y)
Irw. Kus ma siis pääsen noh? =P
Postita kommentaar