Mul on pohmell. =D Nagu kohe pärispohmell - pea käib ringi ja süda on paha. Nii tore. =D Mida tähendab pohmell? Et eile õhtul sai toredasti aega veedetud. Mida tähendab, kui pohmelli üle hea meel on? Et pole ammu pohmakat olnud. =D Fenomenaalne on veel see, et kui ma igal hommikul peale 9 tunnist und täiesti maadlen endaga, et voodist välja saada ja et mitte tervet päeva maha magada, siis kell 2.30 magama minnes olen kõpsti kell 9 üleval ja mingit und ei ole. Aint pohmakas, irw. =D Pohmaka tulemusena hakkasin mõtlema, et huvitav, miks orgasm nii lühikest aega kestab. Teate ju küll, väheke soodana liiguvad mõtted veidi käänulisi radasid.
Aga pohmakasaamise lugu kuulub nüüd esitamisele siis.
Alustasime Kay ja Edithiga kinoga ('Norbit' on maailma KÕIGE mõttetum ja ebanaljakas komöödia, 'Inland Empire' seevastu on nii hull sürr, et Eesti vist ei osta endale seda sisse muidu, kui ehk PÖFFile. Või Sõprus ehk julgeb ka - Minni, see on midagi sinule). Igatahes, kuivõrd ma olin kohaliku Liina asjad enda kätte unustanud meie Paddingtonitripist, siis saime uuesti kokku. Äramainimise mõttes, et thsikk jäi 50 mintsa hiljaks. Häkhämm. Igatahes, läksime Itaalia restosse, sõime, nämmi oli. Edith läks esimesena ära, sest ta elab kaugel ja kell oli palju, Kay läks järgmisena, sest ikkagi 5.20 on äratus eksole. Mina jäin Liinaga välja. Töllasime tükk aega rini, enne kui leidsime sobiva pubi, kus veinitada. Et ei oleks liialt suitsu ja nii. Väljavalituks osutus Austraalia pubi Walkabout. Liina on austraalifänn. Jõime. Rääkisime. Sõime. Jõime. Rääkisime veel. Hästi palju. Veini serveeriti plastmass pokaalidest ja plastmassist kannus. =D Kuna austraallased joovad niiiiii hullusti, et asjad kipuvad lendama. Naljakas oli. Maitses ikkagi hästi. Tantsisime. Mingi HHHHHHHhhhhhhhHalebAhmed tahtis mind ära sebida. Ei õnnestunud. Minu mõtted tantsupõrandal näitasid puhtalt seda, et ma olen blogikirjutamise soonele tagasi saanud. Ma mõtlesin, mida blogisse kirjutada. Ma olin jumalast laustäis (pudel veini näkku ja siider otsa), tantsisin ja juurdlesin, et kas kõik mu praegused mõtted on homseks alles, et need siia tippida. Üks mõte on. =D Tantsisime (ausalt öeldes mulle see pubi selles mõttes ei istunud, et minu meelest on ainult valge kontingent igav, aga joobeaste tõttu oli savi ja paar head lugu tuli ikka ka) ja ma mõtlesin, et ma ei oska tantsimisega piiri pidada. Kui ma klubis olen. Ma tantsin ennast ribadeks, nii, et higi voolab. Ma ei ole kena ja seksikas ja nagu klubis olema peab, mul on pohhui, ma jätan järele siis, kui ma lausrõve välja näen, näost punane ja hing rinnus kinni. Mai saa noh.
Mingi kell pandi pubi kinni ja läksime Liinaga laiali. Sain oma dressikaga külmetada veits. Õnneks olin liiga täis, et päris külma tunda, aga öisel ajal on aint dressikaga külm, peab ikka mantel olema. Minu õnneks oli mul ka mp3 kaasas, nii et tsillisin terve tee koju. Koridoris võtsin kingad jalast ära, et mitte oma kontsaklõbinaga teisi korterid üles ajada. Purjus inimese samm on ju teada, eksole. Ma olen ikka niiii hea. =D Aga nii vaikselt suutsin ma oma toimetused ära toimetada, et Kay ei ärganud isegi üles. Koleda alkohaisu peale sai aru, et ma olen koju jõudnud. =D Vaesekene, pidi öösel viinavabriku kõrval magama, icc. Hommikul oli suus päkapiku sitamaja, silmade taga vasardamise osakond. Dush, hambapesu, näomask, röökiv 50 Cent ja tugev hommikusöök ja kohvi tegid olemise ägedamaks. =D
.
Ühesõnaga oli äge õhtu. =D
.
Aga nüüd peaks riidesse panema ja Evelyle külla minema. Näete, mul ei ole aega, et tööd otsida. ;) Valikute küsimus, eksole. Võibolla ma ei lähe ka.
5 kommentaari:
miks orgasm nii lühikest aega kestab? hah, head asja palju ei anta, see on ju teada.
muide.. r22kides kinost.. reedel tuleb v2lja film preminition, mida ma vaadata tahaks.. ei tea kas on lootust tasuta filmi n2ha? :P
Irw
Murakas, loomulikult on. =D
Ihihiii hi hiii! Iiris, Sa ikka oskad kirjutada! Naersin praegu endale pisarad silmaauku... selle pohmaeelse ja -aegse kirjelduse peale. Ja no ega need suunurgad sealt kõrvade juurest alla ei taha nüüd tulla, neil sealgi hea. :D Ihiiiiii hi. Hii.
Postita kommentaar