Kuidas ma sellest enne aru ei saanud? Mis pimedusega mind küll löödud on?
Viimasel ajal, viimastel nädalatel on stuudiojuhataja kuidagi imelik olnud. Mul on konstantselt tunne, et ta on kogu aeg pahas tujus ja minuga nagu nalja ei viska enam ja nii. Üleeile tulin näiteks trennist ära, olles taga eelnevalt rääkinud minu uutest õpilastest ja minu oma trennist, ja kuigi ta ei öelnud midagi otse, siis mul oli pärast seda tõeliselt halb olla. Panin halva energia süüks ja otsustasin temaga rohkem mitte suhelda. Eile päeval hakkasin Kayga asja arutama, et oma uus trenn ja et üks neiu tahab ikka ära minna, sest esmaspäevane trenn käib tal üle jõu ja ma tegin ettepaneku, et äkki ta tuleks algajatesse. Rääkisin sellest juhatajaga ka, et kuidas ta saaks tulla ja nii. Minu eesmärk oli see, et ta võtaks paar algajate trenni ja siis tuleks keskmisesse tagasi. Mille peale Kay ütles mulle eile, et kui mina juhataja oleks, siis mulle käiks ilgelt närvidele see, et su eraklass tuleb ehk suurem, kui su stuudiotrenn. Mille peale tundsin ma, et mind oleks nagu löödud, sest kõik jooksis korraga kokku - loooooomulikult! Juhataja hakkas järjest vähem naeratama sellest ajast alates, kui ma hakkasin ta käest stuudirendi ja eratundide kohta küsima. Ja viimane jutt - see kõlas tema jaoks raudselt niimoodi, et ma tahan tema õpilasi üle lüüa. Oh jumal. Ma peaksin seal stuudios praegu veel ettevaatlik eksole olema, sest asi on ikkagi äris ja ta võib mulle vabalt kinga anda kui tahab. Oi oi oi oi oi kui paha mul olla oli. Hakkasin paaniliselt olukorrale lahendust otsima. Sest kinga saada ei taha, aga ei ole ka minu süü, et stuudiol vilets reklaam on, eksole. Ja ma ei saa midagi sinna parata, et algajate jaoks ON see trenn liiga raske. Mul on kaks klubiliiget trennis, kes on tõsiselt kesktasemel ja kuna ma pean neid, kui liikmeid kõige rohkem arvestama, siis on ülejäänutega ikka väga raske. Ma ei tea. Ma lähen annan oma trenni ära õhtul ja eks siis näeb. Ehk veenan nad esmaspäevasesse trenni tulema. Niuks.
.
Täna ongi nagu tööpäev - kl 2 on eratund selle India neiuga, kl 18.30 stuudis algajate trenn ja pärast seda veel salsa. Nii et eilne õgimine keset ööd saab ehk täna maha kulutatud. =)
.
Homsest alates lähen tööle. See eilne vestlus läks järelikult hästi, sest nad helistasid mulle peaaegu kohe tagasi. Hotelli, tube koristama. Ei, ma ei ole õnnelik. Aga ma pigem koristan tube, kui olen töötu. Seda ma veel ei tea, mis ma oma reedese intekaga teen.
2 kommentaari:
Heia!
Ära selle stuudioasja pärat muretse. Peaasi, et jah, eratundidesse massiliselt ei tuleks, sest siis tehakse ilmselt päris kuuldav märkus...;)
Kuhu hotelli lähed? Algus ju seegi.
Pai!:)
Hei!!! Sa said tööd? Tore :) Ma lähen reedel Haapsalu (18.30 peaks juba seal olma eesti aja järgi ning nii pühapäeva hommikul tulen tulema), helistad?
Mis selle stuudio asjaga välja mõtlesid?
Postita kommentaar