esmaspäev, 5. märts 2007

Update

Ma kirjutan eilsest õhtust vaid sellepärast, et ma tean, et Muraka ema pidavat mu blogil Muraka tõttu silma peal hoidma ja kuna Murakal endal hetkel netti ei ole, siis võtan oma õlgadele selle püha kohustuse vanemlikku südant rahustada. =D
Kohtusime Tottenham Court Road Stationi juures olevad Burger Kingis. Väljas sadas vihma, ina kuulasin oma empekast uusi lugusid. Murakas sõi friikaid ja burgerit ja sai koleda tasakaalutu plastmassist nuku toidu seest ja väitis, et Burger King on ägedam kui Mäkk ja Mäki kasuks räägivad vaid paremad friikad. Otsustasime kohvi juua ja kuna ma olen nüüd täielik Candysse-minemise-guru, siis otsustasme läbi vihmasaju mõnusasse värvilisse baari lonkida. Olime teised külastajad.Teed-kohvi seal ei anta, mille peale minul tekkis küsimus, et huvitav, kuidas nad inimesi kaineks saavad? Ja autojuht Murakas pidi siis õunamahlaga leppima. Aga vähemalt igavesti pirakas klaas anti. Mina küsisin nagu alati siidri mustsõstrasiirupiga ja istusime akna alla logelema. Akna alla ehitati teed ja seal oli liivakuhi ja plangud, mis jalakäijaid liivast eemale hoidsid, kandsid kirja 'Beach'. Tabav, peaks mainima. Peale siidrit oli minul hirmus hiinaka isu ja läksime Chop Sticksi, kus ma ennast seaks vihastasin ja pool toidustki järele jätsin. Kokkusaamine Kayga lähenes ja nii loksusime 73ga Victoriasse ja seal ringikondamise tulemusena on mul nüüd kaks uut meigiaplikaatorit. Murakal on rohkem, irw. =D Kärutasin Angelisse sama bussiga ja läksime Kayga kinno. 'The Illusionist'. Ilus film, ausõna. MITTE ÜHTEGI kaklus- või vägivallastseeni, va üks kõrvakiil. Ja ilus lõpp pealekauba, ma ei tea. Aus asi noh. Kusjuures selle kõige juures ei olnud üldse lääge.
Filmidest veel nii palju, et Muraka kirjeldatud 'Charlottes Web' oli ka hästi armas - ikkagi hea ja halva selge käsitlus ja kurb moment ja lõppheakõikhea, ja 'Ghost Rider' on abosluutselt sisutu, aga selleest lihtsalt äge linateos. Pani kohe imestama, kuidas Nicolas Cage sellise rolli üldse vastu võttis. Aga noh, Cage'i kõlbab igas asendis vaadata, nii et ma ei kurda. =D

Kommentaare ei ole: