pühapäev, 4. märts 2007

...

Ma pean endas positiivset mõtteviisi arendama hakkama.
.
Eile käisime siis Ellenile õnne soovimas sellises kohas nagu 'First Out'. Center Pointi taga, pisike urgas, esimene korrus maa peal ja teine kohustuslikus korras maa all. Kummaliselt koduse tunde tekitas, iksiliku tunde. Enamus kontingendist olid valged, kapid jalutasid ringi maikade ja koledate tätokatega - kohe täitsa kodune tunne oli. =) Aga jäime vaid üheks klaasiks veiniks ja siis koju tagasi. Sest mõni meist ikkagi eiksole teeb tööd ka. Aga nii palju olen jah muutunud, et veini olen jooma hakanud. Kõik sai alguse sellest, kui ma Hispaanias veini shampuse pähe jõin ja siis ei hakanudki vastu. Ja nüüd olen veel joonud ja eile ostsin baaris endale ise veini. =) Jee!
.
Läbi vihmasaju siis varsti Muraka suunas.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Heh, muide..'First Out'ist' tõmbasime me Sarahiga ühe pudeli veini ära.. kui trepist alla lähed, siis paremat kätt kõige viimase laua juures on siuke pisike konku, kus veine hoiti.. puhtjuhuslikult nägime.. ja siis oli ju vaja proovida, kas või mis.. Õnnestus! :D Nii et vein kotti ja tänavale. Hihii..ja Kaidi oli see hea inimene, kes palus mngil suvalisel kelneril see avada.. mäletamistmööda ;)

Anonüümne ütles ...

Heh, muide..'First Out'ist' tõmbasime me Sarahiga ühe pudeli veini ära.. kui trepist alla lähed, siis paremat kätt kõige viimase laua juures on siuke pisike konku, kus veine hoiti.. puhtjuhuslikult nägime.. ja siis oli ju vaja proovida, kas või mis.. Õnnestus! :D Nii et vein kotti ja tänavale. Hihii..ja Kaidi oli see hea inimene, kes palus mngil suvalisel kelneril see avada.. mäletamistmööda ;)