kolmapäev, 10. jaanuar 2007

Wickeeeeeed! =D

siIiiiu-iiiu, eilne pidu oli jumalast vinge! =D

Alguse sai see West Hampsteadis asuvas kostüümilaenutuses, kus siis sünnipäevalaps austraallanna Rachel töötab. Kohale jõudes oli Eliis juba kleidis - pruunis keskaegses kleidis ja ootas mind selle seelikusaba lehvides bussipeatuses, et mulle poodi teed näidata. Liina oli miski sambaneiu vms - roosa-musta-triibulises sätendavas kostüümis, pool kõhtu paljas ja mustad võrksukad musta miniseeliku alt ahvatlevalt paistmas. Rachel ise riietus viimasena sellisesse rokistiili, et korsett ja must mini ja võrksukad ja nii. Mina riietusin tumesinisesse maani sametkleiti, ka selline keskaegne värk, ja loor oli ka peas (mis hiljem baaris kahjuks sisse vehiti). Hõljusime läbi linna West Hampsteadist Govent Gardenisse neljakesi, metroos pugisime ilgelt rõvedaid friikaid ka, et ruttu täis ei jääks. =D Läksime siis miskisse ilgelt lahedasse pubisse, mille nime mina jälle regulaarse meelekindlusega ära unustasin ja kõige tõenäolisemalt üleüldse seda ei lugenudki ukse kohalt. Aga sihuke suur koht, bänd mängis, krabasime pudeli veini ja läksime siis lava ette rokkima. Laud oli ka suh lava juures. Kõik vahtisid ja tegid pilti ja tulid rääkima ja küsisid, et miks me nii riides oleme. Icc, pole enam nagu harjunud sellise tähelepanuga. =D Väiksed veinid, tekiilad, shampanjad ja hunnikuga araablasi ja muid mehi siin ja seal ja iga nurga peal. Bändi lõpetades hakkas diskens, vihtusime nii, et higi voolas. Mina olin esimene, kes oma loorist loobus, sest see lihtsalt lendas mul peast ära; teisena andis alla Eliis oma ilgelt kõrge kuninganna parukaga. Rachel pidas vastu kohe mitu tundi.=D
Säästaksin teid ja sünnipäevalapse au ja ütlein vaid, et pidime lahkuma, kuna ta osutus kontaktivõimetuks. Hästi armas purjus inimene iseenesest - täiesti vait, allub korraldustele, kui piisavalt aeglaselt rääkida, vastab ka peale mõningast mõttepausi. =D Väljas selgus, et Eliis oli ka jumalast kapsas - sees ei saanud üldse aru. Liina oli jokkis, aga asjalik ja mina olin kõige kainem, ehkki üldsegi mitte kaine. =D Kuna minul Golders Greenist mitte ühtegi ööbussi kodu poole ei sõida (ega ka ühestki teisest kandist sinna poole), siis otsustasin Kay juurde sisse vajuda, et tunnike magada ja 5.45 kodu poole rändama hakata. =P Armas oli. Jõudsin isegi õigeks ajaks. Jehuu!
Ühesõnaga. Lahe oli. Tõsiselt. Liina tegi digiga pilte ka, kui ma need saan, siis panen siia. =P Seda juttu räägin ma kogu aeg, aga põhjus, miks ma kunagi midagi siia ei pane ongi see, et ma ei saa neid pilte kunagi. =D

Käisime pühapäeval Kayga Camdenis kolamas ja kulinaarselt oli see retk rikastav.=D Kay ostis mulle samosasid - mingid India juurviljapirukad,, kolmnuksed, lehttaigna moodi õhukeses taignas juurviljamöks. Täiesti hämmastav, et Eestis on kõik taimetoidud mõttetud ja maitsetud ja magedad ja ebaisuäratavad; siin on need tõeliselt maitsvad. Kohe niiiiiiiiii metsikult head! Ja kurtsin siis Kayle, et ma olen juba 2 kuud siin olnud ja mitte kordagi ei ole India toitu söönud - ma arvasin, et see on esimene asi, mis ma siia tulles teen. Minu meeleheaks ja hingerahuks ostsime siis India toitu minule ja Maroko toitu temale. Tandoori kana ja karrikana ja maitsestatud riis ja värki. Tõeliselt tõeliselt maitsev.
Eile läksin üksinda Camdenisse tuiama jälle ja süüa ostma. Kui ma sealkandis ringi kõnnin, siis ma tunnen ennast nii õnnelikuna... Ma ei tea, hing on kohe nii rahul ja nii. Ostsin jälle sealtsamast India toitu, aga seekord ei olnud nii nämmi... Jalutasin kanali äärde, kus esimest korda Evelyga sõime ja lihtsalt kuulasin veesulinat ja sõin ja loopisin ülejäänud riisi tuvidele. Muideks, Liisu, kellel sul on probleem vigaste tuvidega. Tallinna tuvid on täielik olümpiameeskond Londoni tuvide kõrval. Kena, kui neil üldse varbaid on. Paraolümpia noh... Kuhu nad need varbad üleüldse kaotavad?

Turu ja metroo vahele jääb üks Virgin'i plaadipood. Muidugi oli vaja sisse ronida, sest just paar päeva varem olin avastanud sealt Oxford Streeti Virgin Megastore'ist terve kuradima seinatäie araabia ja kõhutantsumusa! Mis te ise arvate, kas katus kammis ära või mitte? =P Paraku polnud pappi kaasas ja pidin kohe Kay ja Elleniga kokku saama, sest väike Candylaks oli jälle, icc. Sellest pisikest Virgin'ist ostisn omale 6.99 eest 'Arabian Nights', mis trennitegemiseks hästi hea. selline lihtne ja veidi diskolik ja niimoodi. =)

Kellaajaliselt hakkab tunduma, et Govent Garden ja belly dance jääb ära. =( Sest see jääb praeguse seisuga liiga kaugele, niu niu. Pere pole veel tagasi ja söök pole tehtud ja ma peaks muidu 45 minuti pärast minema hakkama, kui mitte varem. Ikaldus. Kahju on.


Aga muidu olen järjest enam siin rahul ja kõik on nii meeletult mõnus. Täiega chill on.

Kommentaare ei ole: