teisipäev, 16. jaanuar 2007

Kostüüm

Ja ilm on sitt ja ma ei vii kostüümi ka täna tagasi, nagu näha...
Ikaldus.

Järgmine kord enam ilmselt laenutada ei lubata. =P

Kommentaare ei ole: