Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
teisipäev, 16. jaanuar 2007
Kostüüm
Ja ilm on sitt ja ma ei vii kostüümi ka täna tagasi, nagu näha...
Ikaldus.
Järgmine kord enam ilmselt laenutada ei lubata. =P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar