Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
neljapäev, 11. jaanuar 2007
Ei tea, ei tea
Miks need eelmise sissekande pildid nii korrapäratud välja näevad. =S
Ikaldus.
EDIT: tuli hull tikker ja tegi asja korda. ei mingit korra- päratust enam :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar