Holllalllaa!
No ei ole tark tegu siia jääda, aga samas on raske ära minna. Ära öelda on raske. Sest mingisugune side on tekkinud perega. Õigemini lastega. Aga ikkagi on madal ja paha siin olla. Ja mind häirib, et ma ei suuda ära öelda selge sõnaga, et marsin minema. Ja nüüd ei ole pereema mulle palka ära maksnud korralikult. Ei ole ju ometi nii... Ma ei tea... Hetkel ta kolmandal korrusel toimetab ja mina jälle aga koridoris istun oma läpiga. Ja kohe lähen minema - lähme Kayga Finsbury Parki kondama. Hkhmm, mul on nüüd ju õpilased, kelle eest hoolitseda ja kellele on vaja öelda, kust nad asju osta saavad. =D Eile veetsin jälle pool päeva netis tuhnides, et kus pagan need kõhutantsupoed siin asuvad. Ei leidnud midagi. (Kass tuli tuppa, nii nummi). Ja nüüd lähen siis Finsbury Park'i ümbrust kammima, sest sealkandis pidavat olema sellist kraami. Ma ei kujuta ette, mis tunne mul on, kui kuus nädalat katseaega saab stuudios läbi ja nad ütlevad mulle, et tõmba leelet, hehee. =D Ma ei usu, et ma just ülevoolavalt õnnelik oleks. =D
No ei ole tark tegu siia jääda, aga samas on raske ära minna. Ära öelda on raske. Sest mingisugune side on tekkinud perega. Õigemini lastega. Aga ikkagi on madal ja paha siin olla. Ja mind häirib, et ma ei suuda ära öelda selge sõnaga, et marsin minema. Ja nüüd ei ole pereema mulle palka ära maksnud korralikult. Ei ole ju ometi nii... Ma ei tea... Hetkel ta kolmandal korrusel toimetab ja mina jälle aga koridoris istun oma läpiga. Ja kohe lähen minema - lähme Kayga Finsbury Parki kondama. Hkhmm, mul on nüüd ju õpilased, kelle eest hoolitseda ja kellele on vaja öelda, kust nad asju osta saavad. =D Eile veetsin jälle pool päeva netis tuhnides, et kus pagan need kõhutantsupoed siin asuvad. Ei leidnud midagi. (Kass tuli tuppa, nii nummi). Ja nüüd lähen siis Finsbury Park'i ümbrust kammima, sest sealkandis pidavat olema sellist kraami. Ma ei kujuta ette, mis tunne mul on, kui kuus nädalat katseaega saab stuudios läbi ja nad ütlevad mulle, et tõmba leelet, hehee. =D Ma ei usu, et ma just ülevoolavalt õnnelik oleks. =D
2 kommentaari:
Tere! Kas Sa seda oled suutnud neile öelda, et Sa LÄHED sealt esmaspäeval minema? Ja palga koha pealt ole karm. Muidu lihtsalt ei saa. Edukat poodide kammimist ja mõnsat nädalavahetust!:)
Heipp! Ma ytlesin neile, et l2hen 10nda veebruari paiku 2ra - Kay s6idab 26ndal kolmeks n2dalaks koju ja ma ei taha tervet seda aega yksinda passida ta ka korteris. Ja palk maksti ka 2ra. =)
Postita kommentaar