Ma pean-pean-pean minema arsti juurde. Mu puusavalu tapab mind ära... =( Aga ma ei oska minna, ma ei tea kuidas ja nii... Ja sellepärast ka ei julge, et äkki nad ütlevad, et miski eriti räme haigus on või nii ja siis nad ütlevad, et ma ei saa enam tantsida. =( Eks meil igaühel ole oma hirmud eksole...
Tantsimisega seoses, et stuudiojuhataja ütles mulle eile kenal ja sõbralikul moel, et ma võiks tunnis rohkem edasijõudnuid arvestada ja koreot teha, sest õpilaste arv tunnis on langenud sellepärast, et tempo on liiga aeglane. Eile siis uhasime mõnuga. =) Peale nelja tundi on juba näha, kellest asja saab ja kellel on juba algusest peale oma stiil. Nii tore. =) Kohe selline äge tunne on. =D
Igatahes, TÄNA viin siis kostüümi tagasi, irw. Sellesama sinise kleidi, millega me paar nädalat tagasi öösel Govent gardenis ilma tegime.
Ja tossud õnnistasin juba eile sisse - uhasin trenažööriga üleval korrusel 20 mintsa, ni et higi voolas. =D Ja täna käisin jooksmas - 10 mintsa ja SURNUD. Ma alustasin vist liiga kiiresti, arvetsades, et ma ei ole seda lõbu peale keskkooli kordagi harrastanud... 30-40 mintsa peale koju jõudmist oli ikka palav ja ma täiesti nõretasin higist, koos peetpunase näoga of koors. =D
Tantsimisega seoses, et stuudiojuhataja ütles mulle eile kenal ja sõbralikul moel, et ma võiks tunnis rohkem edasijõudnuid arvestada ja koreot teha, sest õpilaste arv tunnis on langenud sellepärast, et tempo on liiga aeglane. Eile siis uhasime mõnuga. =) Peale nelja tundi on juba näha, kellest asja saab ja kellel on juba algusest peale oma stiil. Nii tore. =) Kohe selline äge tunne on. =D
Igatahes, TÄNA viin siis kostüümi tagasi, irw. Sellesama sinise kleidi, millega me paar nädalat tagasi öösel Govent gardenis ilma tegime.
Ja tossud õnnistasin juba eile sisse - uhasin trenažööriga üleval korrusel 20 mintsa, ni et higi voolas. =D Ja täna käisin jooksmas - 10 mintsa ja SURNUD. Ma alustasin vist liiga kiiresti, arvetsades, et ma ei ole seda lõbu peale keskkooli kordagi harrastanud... 30-40 mintsa peale koju jõudmist oli ikka palav ja ma täiesti nõretasin higist, koos peetpunase näoga of koors. =D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar