Hohohoo. Arvake ära, kes käis just shoppamas poolkogemata ja siis tegi pika nimekirja siia asjadest ja kenasti kustus kõik ära, kui ma Ave saadetud lingi avasin ja see millegipärast sellel samal leheküljel avanes ja kõik mu jutu minema pühkis. Bljaaad. Eestikeelsed roppused kulusid marjaks ära. =D
Igatahes, minu saak uuesti:
valge, heleroosade käistega sportlik Diadora top
erkroosa suure V-kaelusega top
erkroheline ekstrasuur saunalina, jeeee!
kolm õlapaeltega toppi komplektis (viis naela, kamoon, ma ju pidin!) valge-must-(ja üllatus-üllatus)roosa.
kamm =D
mustad dressipüksid valgete peenikeste triipudega külje peal
punane Reeboki top Kayle =)
Et kolmekümne naela eest nänni nabani =P Või mis?
Igatahes. Eile oli dinnerparty ja reede õhtal hakkasime siis pereemaga kooke küpsetama. Ja peale kolme kooki maksis mulle ikka palga ka ära. Mul oli juba nii paha tunne. M6telsin, et järgmisel nädalal pakin keset päeva oma seitse asja kokku ja lihtsan marsin minema. Loomulikult jättes koridori lauale dramaatilise kirja ülekohtust ja muudest maailmahädadest, icc. =P Aga jutuajamine oli meil pereema algatusel ära ja et 10nda paiku panen ajama. Kay sõidab kolmeks nädalaks koju ja mai taht tervet seda aega töötuna ja üksinda tema korteris ka passida, eksole.
Aga kui me välja kondama läksime, astusime Kay naabermajas asuvasse jõusaali sisse, et hindasid küsida ja elu uurida (hommikul tahtsime ujuma minna, aga tuli välja, et see on ainult membership club ja lakkuge panni ning laske varvast) ja tuli välja, et nad otsivad uut kõhutantsuõpetajat. Nii et saadan pärast blogimist oma cv ära. =)
No vot siis. Ahjaa, dinnerparty oli suhtigav, endine au pair oli seal ja koristaja jäi ka appi (sest ma enne kurtsin oma päevade üle ja tegin asja seitse korda hullemaks, et oma väsimust ja viitsimatust millegi kaela ajada) ja siis ta otsustas koristaja appi jätta. Tore oli, tast oli tõesti abi. =)
Ma ei tea, ei tulegi nagu midagi muud pähe... Ei ole vist muud teinudki, hehee. =)
Muideks, inimesed, te võiksite vahel harva mõne kommentaari ka jätta, sest tahaks nagu teada ja näha, et keegi seda loeb ka siin, eksole. =) Kay, armas inimene, hakkas õhtusööki tegema - kana garam masala, jehuu! =P
Igatahes, minu saak uuesti:
valge, heleroosade käistega sportlik Diadora top
erkroosa suure V-kaelusega top
erkroheline ekstrasuur saunalina, jeeee!
kolm õlapaeltega toppi komplektis (viis naela, kamoon, ma ju pidin!) valge-must-(ja üllatus-üllatus)roosa.
kamm =D
mustad dressipüksid valgete peenikeste triipudega külje peal
punane Reeboki top Kayle =)
Et kolmekümne naela eest nänni nabani =P Või mis?
Igatahes. Eile oli dinnerparty ja reede õhtal hakkasime siis pereemaga kooke küpsetama. Ja peale kolme kooki maksis mulle ikka palga ka ära. Mul oli juba nii paha tunne. M6telsin, et järgmisel nädalal pakin keset päeva oma seitse asja kokku ja lihtsan marsin minema. Loomulikult jättes koridori lauale dramaatilise kirja ülekohtust ja muudest maailmahädadest, icc. =P Aga jutuajamine oli meil pereema algatusel ära ja et 10nda paiku panen ajama. Kay sõidab kolmeks nädalaks koju ja mai taht tervet seda aega töötuna ja üksinda tema korteris ka passida, eksole.
Aga kui me välja kondama läksime, astusime Kay naabermajas asuvasse jõusaali sisse, et hindasid küsida ja elu uurida (hommikul tahtsime ujuma minna, aga tuli välja, et see on ainult membership club ja lakkuge panni ning laske varvast) ja tuli välja, et nad otsivad uut kõhutantsuõpetajat. Nii et saadan pärast blogimist oma cv ära. =)
No vot siis. Ahjaa, dinnerparty oli suhtigav, endine au pair oli seal ja koristaja jäi ka appi (sest ma enne kurtsin oma päevade üle ja tegin asja seitse korda hullemaks, et oma väsimust ja viitsimatust millegi kaela ajada) ja siis ta otsustas koristaja appi jätta. Tore oli, tast oli tõesti abi. =)
Ma ei tea, ei tulegi nagu midagi muud pähe... Ei ole vist muud teinudki, hehee. =)
Muideks, inimesed, te võiksite vahel harva mõne kommentaari ka jätta, sest tahaks nagu teada ja näha, et keegi seda loeb ka siin, eksole. =) Kay, armas inimene, hakkas õhtusööki tegema - kana garam masala, jehuu! =P
8 kommentaari:
mina loen. kogu aeg loen. praegu olen purjus ja ikka loen. kui hästi läheb, loen üle, kui kaine olen.
mul oli mingi mõte ka, aga see kadus ära. palume andestada.
kirjavigu vist ei ole. hea.
Your comment has been saved and will be visible after blog owner approval.
wtf? keegi kirjutas sulle midagi koledat v, et sa selle peale panid?
tramaivõi :P
ei, tegelt ma armastan sind ;)
Mina loen, mina loen. Kuigi peaks tunnistama jah, et ma olen suht laisk kommenteerija. Aga ma loen pidevalt kõikide inimete blogisid, keda ma lingin. Ja üks hetk oli sul jõle pikk vahe sees ja see ajas kohe natuke närvi :P
Icc.=D=D=D=D
Tikker, ei ole keegi miskit koledat öölnud, aga uude bloggerisse üle kolimisega läks see automaatselt peale ilmselt. Eks ma sorgin kuskil siin ja seal ja vaatame. äkki annab asja parandada. =P
Ja sa oled niiiiiii armas ja naermaajav on purjus kommentaaridega, irw. Tee teinekordki. =D
testing teting one two three..no kuda nüüd on?
korras nagu ma näen :D
Tähh! =)
Jehuu. Mina loen ka. Kuidas muidu saaks?:) Vahva on kuulda, et Sul juba teine trenn ja kõik hästi. Loodame, et ühel hetkel raputad kena kopika eest mõnusas kohas paljude isikute puusi ja muusika möllab ning Iiris on sõiduvees! Kalli:)
Postita kommentaar