Olen hakanud hommikusöögi kõrvale ajalehte lugema. The Times'i. Alguses ei suutnud ma kuidagi leppida ingliskeelse tekstiga ja lükkasin süüdimatu näoga ajalehe lihtsalt teise lauanurka. Nüüd on kohe eriliselt mõnus hommikuti ajalehte sirvida. Mul muideks ei ole seda kommet olnud, et ajaleht ja hommikukohvi - seoses sellega, et Tallinnas elades mul ei käinud ajalehte ja Pärnu-aegadel olin ma veel liiga noor, et sellisest asjast lugu pidada ja mõnu tunda.
Nüüd on siis hea.
Nüüd on siis hea.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar