reede, 30. mai 2008

Ave on geenius

Ave says:
ja peale leppimist sul on ilmselt ikkagi kahju, et laiali läksite.. või kuidas... ja noh, sul on ju täiesti õigus emotsioonide väljendamiseks... isegi, kui need on üks päev ühtmoodi,teine päev teistmoodi

Ave says:
nuvot, siis ära tunne süümekaid ka... sa ei kirjuta ju mingit järjejuttu lugejate valikul



Tüliteema blogis kajastamisest. Pagan, kuidas mõni inimene oskab õigeid asju öelda. =D

2 kommentaari:

tikker ütles ...

kui mina tunneks süümekaid iga kord, kui ma oma emotsioone blogisse topin... see pole teiste lõbustamiseks kirjutatud ilukirjandus (ehkki võib ühtlasi ka sellena funktsioneerida), see on eelkõige ikkagi päevik. mis siis, et online ja teistele nähtav, nii et NATUKE peab ikka mõtlema, mida kirjutada.

meil on täielik õigus halada oma blogis täpselt nii palju, kui me tahame - sest tegemist on ikkagi MEIE blogidega. kui lugejatele ei meeldi, siis võivad nad ju alati mitte lugeda.

aga lugeja seisukohast, ma arvan, ongi tegelikult actionit vaja. ilus-lillelisele elule on ju suhteliselt igav kaasa elada, vahepeased õnnetused ja südamevalu lisavad vaid usutavust ja elulisust... ja siis on eriti hea koos blogi autoriga rõõmustada, kui kõik lõpuks siiski hästi läheb :)

nii et - süümepiinadeks pole mitte kõige vähematki põhjust.

suurima lugupidamisega
tikker
emotsioonipundar ja blogiveteran

Anonüümne ütles ...

aight!