... et see rabarberi-õunamahl on absoluutselt v õ r r a t u. Paraku on ta nüüdseks otsas ka. Selguse mõttes mainiks ära ka selle, et ei, ma ei läinud siidri järele. Hoopis dushi alla ja magama läksin. Viimasel ajal on uni kogu aeg. Võibolla tuleb see sellest, et ma veedan väljas võimalikult palju aega? Ja värske õhk teeb oma töö? Ja toa aken on pääärani lahti kogu aeg, ja öösel irvakil (sest kuna mu aken on juurdeehitatud köögi peal, eks, mis tähendab seda, et aknast välja astudes olen katusel. Mis tähendab samamoodi kahjuks aga ka seda, et mõni kergelt ülemeelik pikanäpumees võib üle aia ronida, ennast plangu najal katusele upitada ning siis mulle öösel külla tulla) ja õhutussüsteem funksib superhästi. Et värske õhk 24 tundi. :)
Täna kella 12ks olin ma söönud hommikust, pesnud kaks masinatäit pesu, õlitanud juukseid, käinud maja taga pargis jooksmas (!), dushi all käinud ja vannitoa titan sanitizer'iga osaliselt üle käinud. 12 ja kella 4 vahele mahtus poeskäik Yamiga, poekäruga mööda tänavat kihutamine - Yami filmis seda ka, nii et kui ta selle oma arvutiss laeb ja mulle ka saadab, saate näha; söögitegemine ja söömine ning nüüd siis järjekordselt köögis tshillimine. Ma olen täna pagana toimekas olnud. Mõni ime, et uni kell 8 platsis on ja liiva silma loobib.
Täna kella 12ks olin ma söönud hommikust, pesnud kaks masinatäit pesu, õlitanud juukseid, käinud maja taga pargis jooksmas (!), dushi all käinud ja vannitoa titan sanitizer'iga osaliselt üle käinud. 12 ja kella 4 vahele mahtus poeskäik Yamiga, poekäruga mööda tänavat kihutamine - Yami filmis seda ka, nii et kui ta selle oma arvutiss laeb ja mulle ka saadab, saate näha; söögitegemine ja söömine ning nüüd siis järjekordselt köögis tshillimine. Ma olen täna pagana toimekas olnud. Mõni ime, et uni kell 8 platsis on ja liiva silma loobib.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar