Tundub, justkui tõmbas see emotsioonitulv mind tühjaks ja mitte ridagi blogi kirjutada ei jaksa. Iseenesest mingit erilist äkshionit pole toimunud ka, olen pöördunud tagasi oma rahulikku tööle-koju-orgaaniliste-tomatite maailma. Ja ma olen rahul niimoodi.
Evelyl käisin ükspäev külas, sõime musta leiba kilu ja keedumunaga, ajee. Väga tuus oli. Eile käisime Tikri juures grillimas. Oli ka tuus ja kokkuvõttes oli kõik palju ägedam, kui ma arvasin. Ja mitte midagi muud pole teinud. Ainult heegelnõelu murdnud - plastmass ei sobi kilekottide heegeldamiseks, siinne poelett aga ei paku midagi asjalikku.
Ühesõnaga. Kirjutada tuleb ikka siis, kui midagi öelda on. =D
Evelyl käisin ükspäev külas, sõime musta leiba kilu ja keedumunaga, ajee. Väga tuus oli. Eile käisime Tikri juures grillimas. Oli ka tuus ja kokkuvõttes oli kõik palju ägedam, kui ma arvasin. Ja mitte midagi muud pole teinud. Ainult heegelnõelu murdnud - plastmass ei sobi kilekottide heegeldamiseks, siinne poelett aga ei paku midagi asjalikku.
Ühesõnaga. Kirjutada tuleb ikka siis, kui midagi öelda on. =D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar