Reede õhtu on. Ilmselgelt olen mina üks neist vähestest, kes täna koju jääb.
Tuba on jahe, varbad lükkasin külmetamise vältimiseks roosa tekikoti sisse topitud teki alla. Seljas on Jamaika pluus, mis lõhnab tema moodi. Ta ise on linnast ära. Väljas on ka jahe, panin aknagi kinni. Varsti lähen magama, homme on varane vahetus ja tänu metrooremondile olen sunnitud veel 20 mintsa varem kodust lahkuma, see on siis 5.45...
Nägin täna öösel unes, kuidas Tikker sünnitas. Üldse polnud valus, ei oianudki.
Kuivõrd Jamaika kuulab huviga minu keskkonnateemalist eneseavastamist ja sellega kaasnevaid moraalseid dilemmasid, tuli meil jutuks ka Made In China teema (noh, et boikotime Hiinas toodetud nänni). Ja kui mulle endale on piisanud Epu raamatust loetust peatükist, siis tema seda ju ilmselgesti lugenud ei ole ning küsis mu käest, et miks seda Hiinat siis mõttekas boikottida oleks. Jah. Minu idee oli netist tema jaoks leida hulgaliselt veriseid artikleid kätetutest hiinlastest jms, aga olen sunnitud tunnistama, et enamus netis leiduvat kraami piirdub 'inimõiguste rikkumisega'. Ühes artiklis oli ära toodud, et mis siis täpsemalt, et pole neil ei sõna- ega trükivabadust ning HIV/AIDSi vastased kampaaniad keelatakse ära jms. Et verd ei leidnud, ühed põletusvillid küll. Nähtavasti on minu guugeldamise oskus piiratud ja kannatlikkus samamoodi. Eks ma siis ühel heal hetkel tõlgin Epu Hiinavastase artikli talle inglise keelde.
Uni on.
Tikriga käisime Angelis ka mingi päev nüüd hiljuti. Sõime hiinakat ja istusime trepi peal päikse käes ja mina jõin alatult kaks Smirnoff Ice'i, kui Tikker juua ei saanud. Oh well.
Lisaks tundub mulle, et nett on mõttetu. Mul pole netis mitte midagi teha. Ja mingi lolli järjekindlusega istun ma ikka, läpakas süles, voodis padjakuhjas. Noh, ilm on külm, välja ei kisu, telekat pole mul juba aastaid, käsitööd ega mingit maalimist-nikerdamist ette võtta ei viitsi, kohvitamine nõuaks liiga suurt aja-ning energiakulu. Pidades silmas siis kellegagi kokku saamist ja puha. Mulle meeldib siin vaikuses kauges Põhja-Londonis. Ma ei taha kesklinna minna. Mulle meeldivad mu puud ja linnud ja oravad.
Haa. Õige. Täna ütlesin juba kahele noormehele, Yamile ja Dave'ile, et neist oleks kena nädalavahetuse jooksul oma läbu köögis ära koristada. Vastu ei vaielnud kumbki, iseasi, kas kumbki neist midagi ka teeb.
Ja tööl pistis töömees Wayne, umbes 120 aastane Jamaika vanamehenäss, mu peale hullunult röökima. Ma suisa arvasin, et kui tegu poleks olnud töökohaga ja kolleegisuhtega, et ta oleks mulle ühe paremsirge pannud. Noh, eks muidugi ole telefoni hargile viskamine ebaviisaka ja valjuhäälse kõne peale otsene põhjus mööda koridori käia ja minu peale karjuda. See tähendab siis, et mina helistasin talle ja tema oli ebaviisakas ja tõstis häält telefonis, mida mina ei kavatse kuulata ning viskasin toru hargile. Ning pärast pidin siis kuulama, kuidas ma MITTE KUNAGI ei tohi toru hargile visata, kui TEMA telefoni otsas on jne. Idikas. Mul pohh.
Saatsin eile oma CV ühte aiandusfrmasse, kus otsitakse sekretäri. Ma ei usu, et nad tagasi helistavad, aga ma nii loodan. See asub Põhjas ja aiandussektor oleks hetkel eriti äge. =)
Kokkuvõttes, täiesti mõttetu sissekanne. Minu siirad vabandused!
Tuba on jahe, varbad lükkasin külmetamise vältimiseks roosa tekikoti sisse topitud teki alla. Seljas on Jamaika pluus, mis lõhnab tema moodi. Ta ise on linnast ära. Väljas on ka jahe, panin aknagi kinni. Varsti lähen magama, homme on varane vahetus ja tänu metrooremondile olen sunnitud veel 20 mintsa varem kodust lahkuma, see on siis 5.45...
Nägin täna öösel unes, kuidas Tikker sünnitas. Üldse polnud valus, ei oianudki.
Kuivõrd Jamaika kuulab huviga minu keskkonnateemalist eneseavastamist ja sellega kaasnevaid moraalseid dilemmasid, tuli meil jutuks ka Made In China teema (noh, et boikotime Hiinas toodetud nänni). Ja kui mulle endale on piisanud Epu raamatust loetust peatükist, siis tema seda ju ilmselgesti lugenud ei ole ning küsis mu käest, et miks seda Hiinat siis mõttekas boikottida oleks. Jah. Minu idee oli netist tema jaoks leida hulgaliselt veriseid artikleid kätetutest hiinlastest jms, aga olen sunnitud tunnistama, et enamus netis leiduvat kraami piirdub 'inimõiguste rikkumisega'. Ühes artiklis oli ära toodud, et mis siis täpsemalt, et pole neil ei sõna- ega trükivabadust ning HIV/AIDSi vastased kampaaniad keelatakse ära jms. Et verd ei leidnud, ühed põletusvillid küll. Nähtavasti on minu guugeldamise oskus piiratud ja kannatlikkus samamoodi. Eks ma siis ühel heal hetkel tõlgin Epu Hiinavastase artikli talle inglise keelde.
Uni on.
Tikriga käisime Angelis ka mingi päev nüüd hiljuti. Sõime hiinakat ja istusime trepi peal päikse käes ja mina jõin alatult kaks Smirnoff Ice'i, kui Tikker juua ei saanud. Oh well.
Lisaks tundub mulle, et nett on mõttetu. Mul pole netis mitte midagi teha. Ja mingi lolli järjekindlusega istun ma ikka, läpakas süles, voodis padjakuhjas. Noh, ilm on külm, välja ei kisu, telekat pole mul juba aastaid, käsitööd ega mingit maalimist-nikerdamist ette võtta ei viitsi, kohvitamine nõuaks liiga suurt aja-ning energiakulu. Pidades silmas siis kellegagi kokku saamist ja puha. Mulle meeldib siin vaikuses kauges Põhja-Londonis. Ma ei taha kesklinna minna. Mulle meeldivad mu puud ja linnud ja oravad.
Haa. Õige. Täna ütlesin juba kahele noormehele, Yamile ja Dave'ile, et neist oleks kena nädalavahetuse jooksul oma läbu köögis ära koristada. Vastu ei vaielnud kumbki, iseasi, kas kumbki neist midagi ka teeb.
Ja tööl pistis töömees Wayne, umbes 120 aastane Jamaika vanamehenäss, mu peale hullunult röökima. Ma suisa arvasin, et kui tegu poleks olnud töökohaga ja kolleegisuhtega, et ta oleks mulle ühe paremsirge pannud. Noh, eks muidugi ole telefoni hargile viskamine ebaviisaka ja valjuhäälse kõne peale otsene põhjus mööda koridori käia ja minu peale karjuda. See tähendab siis, et mina helistasin talle ja tema oli ebaviisakas ja tõstis häält telefonis, mida mina ei kavatse kuulata ning viskasin toru hargile. Ning pärast pidin siis kuulama, kuidas ma MITTE KUNAGI ei tohi toru hargile visata, kui TEMA telefoni otsas on jne. Idikas. Mul pohh.
Saatsin eile oma CV ühte aiandusfrmasse, kus otsitakse sekretäri. Ma ei usu, et nad tagasi helistavad, aga ma nii loodan. See asub Põhjas ja aiandussektor oleks hetkel eriti äge. =)
Kokkuvõttes, täiesti mõttetu sissekanne. Minu siirad vabandused!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar