reede, 23. mai 2008

See poeskäik

nõudis täiesti üleinimlikku pingutust. Õudne. Igatahes tellisin ma omale süüa koju hiinakast, sest isegi kui mul oleks, millest süüa teha, ei suudaks ma ennast nii palju liigutada. Jah, raha muidugi läheb - eile oli hiinaka arve 8 naela, täna 11... Nii et kahe päevaga 20 naela toidu peale. Aga mul on savi, eile olin ma liialt väsinud peale tööd ja täna, noh, tänaa on lihtsalt sitt.
Peale kella kuut tuleb mingi tsurka Yami tuba kaema, sest kõik nad lohed kolivad välja. Ja mina pean seda tuba näitama, sest Yamit pole kodus.
Aga nüüd siis 20 mintsa pärast peaks süüa saama.

Kommentaare ei ole: