Ma eisaa aru. Kuidas see saab nii olla. Kuidas saab nii olla, et sa räägid tulevikust ja ülejärgmisel päeval sa viskad sellesama tuleviku prügisse. Andke andeks, lugejad, aga mul on nii valus ja paha olla, et ma ei saa muudmoodi, kui pean seda jahuma. Seda üht ja sama lauset korrutama.Kuidas saab nii? Ma ei saa aru. I thought we were meant to be. Algusest peale kogu oma kummalisuses. Ma ei saa aru. Kogu see saatuslikkus. Kuidas sellised asjad saavad katki minna? Kuidas saavad katki minna asjad, kus on olnud igavikulised hetked?
Mis juhtus? Mis ometi juhtus?
Mis juhtus? Mis ometi juhtus?
3 kommentaari:
:(
Kallistan
Kalli sulle!
valge ja must inimene ei saa olla meant to be.
Postita kommentaar