... would you buy me a Mercedes Benz?
Igatahes. Praegu k2ib hirmus toajaht. Selles m6ttes, et 12ndaks tahan v2lja kolida. Yleleile k2isin yhte tuba kaemas seal rajoonis, kus k6ige laguses esimese pere juures elasin ning see oli t6sine elamus, muig. Homme l2hen yhte tuba vaatama. T2na olen paari kuulutuse andmed maha kirjutanud ja helistan, kui netiputkast jalga lasen. Uus t88 tuleb kohe otsida, sest nyyd j6udis see viimne piir kohale. Nyyd. Nyyd on muutuste aeg.
Olen meeletult pidu pannud, k2isin Rochelle'iga Kariibide karnevalil (umbes nagu street rave'i laadne asi - iga 20 meetri tagant mingi musaga rekka (dance hall ja soca p6hiliselt)) ja meeletult poolpaljaid tagumikke v2ristavaid ja vuhvelkostyymides tshikke. Ning umbes 2 miljonit kylastajat. Sinnasamasse klubisse ronisin (kainena) tagasi, kus eelmine kord dringiga sain ja mega2ge oli, hulllult sai tantsitud. T2na l2hen yritusele nimega Planet Egypt, ilmselgelt k6hutantsupidu, homme (just praegu tuli sms, irw) l2hen veel yhte tuba vaatama ning kui veab, siis ka Salvador Dali kunstin2itusele (minu lemmikkunstnik). Seltsiliseks Rochelle. Yay!
Kuiv6rd eksole netti ikka ei ole ja hetkeseisuga on siin aega alles j22nud loetud minutid, siis annate ehk kirjavead andeks ja usute mu lubadust, et stabiilse pysiyhenduse korral hakkan j2lle korralikult kirjutama. =)
5 kommentaari:
kle beibs, 2kki ikka blogiks ka vahel natuke v midagi? kasv6i kaks s6na, olen elus, endiselt kaunis. v midagigi. :)
v6i vastaks sms-ile... aga nüüd juba hilja:(
Iiris!Ave ajab mind segadusse ... st kui ma saatsin sulle päev varem õnnesoovid, siis vabandan aga kui tulid õigel päeval ...siis ei vabanda :P
...won't you buy me a night on the town?...
millal me, kallis, jälle laulame?
Postita kommentaar