Mul on internet! Jehuuu!
To Sapphic: olen ilusam kui kunagi varem ja veidikene elus ka.
To Kaidi: Mus synna on t6epoolest 8ndal, mitte 7ndal, ja sellest ei ole absoluutselt mitte midagi, et sa smsi varem saatsid. V2hemalt ei unustanud 2ra! Samas nad ytlevad, et ette 6nne soovimine toob halba 6nne. Nii et tegelikult hakkan ma igas oma elu eba6nnes sind syydistama. =D
To Liina: Sorry!
Igatahes, asume nyyd asja juurde. Ma ei ole ju niiii ammu kirjutanud. V6ibolla pyyaks asjadele veidikenegi kronoloogilisest vaatevinklist l2heneda. Oeh. See SAAB raske olema.
No niipalju ma igatahes olen maininud, et v2ljas olen k2inud ysna mitmeid kordi. Et h2sti tore on olnud (issand kui sisukas). Ahaa, sellest te veel ei tea, et k2isin peenes ja popis kesklinna klubis nimega Chinawhite. Olevat kunagi hull kuulsuste koht olnud. Sissep22s maksab 20 naela, kuna me olime questlistis, saime tasuta. Et siis neiu Evely pidas oma synnip2va paari inimesega. Noh, klubi on ikka sigavinge disainilt, aga muusika ja inimesed ei olnud kohe ikka yldse minu teema. M6ttetu tymakas ja igavad inimesed. Nii me siis eriti kaua seal polnudki. Aga no lihtsalt informatsiooooni m6ttes, et olen sellises poshis kohas ka 2ra k2inud. Megalt oleks muideks kahetsenud, kui oleks pidanud sissep22su eest maksma. Aga jah.
Nii. Vahepeal on palju m2luauke jadijadijadi ja j6uame toa otsimiseni. Seda ma mainisin, et see Golders Greeni tuba oli elamus. Nyyd siis hetk sellest pikemalt r22kida.
Pidin Rochelle'iga kokku saama, et ta mulle seltsi kaasa tuleks - London igast v22rakaid pervosid t2is, ikka turvalisem kahekesi minna (hkhmm, ilus blond neiu nagu ma olen, hkhmm). Kuiv6rd Rochelle aga j2i nii palju hiljaks, siis ma ei jaksanud teda 2ra oodata ja hakkasin maja poole astuma. Telefonis olin r22kinud majaomanikuga ja nii palju teadsin, et on mees. Natuke imeliku jutuga mees. L2hen siis ukse taha ja lammutan veits, tyyp tuleb avama. T6mbas ukseketiga seina kyljes asuva jublaka 2ra (noh, et mis nagu seda ketti seina kyljes hoiab), ja aeg, mis kulus tal selle jublaka j6llitamisele, tekitas minus veidi imelikku tunnet. Ja siis l6puks tyyp ytleb, et 'Oh, it happens sometimes'. Ookei. Majja sisenedes l6in omale risti ette (ilma liialdamata) ja m6tlesin,et Rochelle juba k6nnib siiapoole, et kui midagi juhtub, siis v2hemalt tema teab, kus ma olen. Tyybi kirjeldus n2ks v2lja umbes selline: 6udusfilminohik. Pikk, kiitsakas, kartulikoorekarva juuksed pysti peas, h2sti paksud prillid, totter kampsun, kukekad teksad, kogelev k6nelemine. Maja oli seest tumepruun, tuba iseenesest oli normaalne. Aga toauksel seistes m6tlesin kyll, et mis siis saab, kui ta selle ukse mu selja taga kinni lykkab ja lukku keerab... Igatahes, tyyp oli t6siselt kahtlane ja juba kujutlesin, kuidas ta mind nillima hakkab ja et ma ei julgeks taga yhes majas elada ja 88siti magada. K88k oli nagu sitanikerdis, pesumasin ei t88tanud ja lihatooteid ei lubatud majja tuua. Nii et ma jooksin sealt minema. V6ibolla kirjeldusest ei tundu yldse imelik, aga uskuge mind, see tyyp oli ilgelt kahtlane ja see maja nagu kummitusloss.
J6udsin uuesti k6hutantsutrenni. Nagu et mina l2ksin 6ppima, mitte 6petama. Suuresti t2nu Rochelle'ile, kes mind sinna vedas. 6petaja on selline naljakas tegelane, midagi uut tehniliselt ei 6ppinud, meelde tuletasin aga kyll. Ja Maarikale m2rkuseks, et Planet Egyptil olid Hossam ja Serena Ramzy kohal, niisama tsillisid publikus. =P Eks ma l2hen vist sel teisip2eval j2lle. Trenni, mitte Planet Egytpile. ;)
Neljap2eval k2isin teatris. P 2 r i s teatris. Muusikali vaatamas. T88l jagati tasuta pileteid. Tundus kohe kummaline, et mulle ei meeldi selle hotelli juures paljud asjad (alustades mu enda t88st), aga sellegipoolest on ta v6imaldanud p6him6tteliselt tasuta kaks v2ga vinget asja, mida ma olen tahtnud Londonis olemise ajal 2ra teha - paadis6it Thamesi peal ja teater. Teater oli fantastiline. Muusikal nimega 'Billy Elliot Show' ja see oli absoluutselt nii kuradima hea, et vahepeal pisar niriseb silmanurgast, siis naerad k6va h22lega, siis t6usevad ihukarvad pysti v6imsate laulu- ja soolo-tantsustseenide peale, suu vajub kogu aeg ammuli lavadekoratsioone ja nende liikumist vaadates jne. T2iest mega ja Eestiga ei anna v6rreldagi. Mitte, et ma miskit halba 8elda tahaks. =P Etenduse l6ppedes l2ksime Rochelle'ga jalutama keset 8ist Londonit, kakerdasime Big Beni juurde, sealt yle silla ja istutasime oma ahtrid j6e kaldal London Eye juures asuvale pingile. V6i pigem et yhele neist pinkidest. R22kisime niisama ja omaette m6tlesin, et kunagi ammu, vanalkaugel ajal sai kogu aeg 88siti ja 6htuti jalutatud. M88da sygisesest lehtedest kahisevat P2rnu linna... Liisuga... Ja k6iki maailmaasjad 2ra r22gitud...
Nyyd istun ma 8ises Londonis. Kes seda kunagi uskunud oleks?
Synnip2v =D Synnip2ev oli t2itsa 2ge. Tahaksin muideks sydamest t2nada k6iki inimesi, kellele ma saatsin reede 6htul ahastavaid smsse ja kes sellele vastata ei suvatsenud. Kamoon, mul oli ju ainult synnip2ev ja koduigatsus ja masendus ja mitte kedagi p 2 r i s s6pradest siin. Ilgelt hea ja tore oli olla ja tunda, kuidas k6igile l2heb mu k2ek2ik korda.
Laup2eva hommik algas siiski roosilisemalt, sest Sapphic helistas ja laulis (v6ibolla ei laulnud ka, aga see ei ole oluline, est tema laulmist ei saaks nagunii v2ga laulmiseks nimetada. ;) :* ), s6numeid tuli nagu synnip2vale kohane ja t2itsa 2ge oli. Ettevalmistusmaraton algas sellega, et mina ja Erkin vallutasime k88gi ning kartulisalatitalgud algasid. Kypsisetordi olid minu usinad k2ed ja soe syda eelmisel 6htul valmis teinud. Salat valmis, jooksin trenni. Ma ei tea, kas ma olen juba ise arenenud v6i mis, aga dancehalli trenn ei tundu enam yldse nii eneseyletamisena (heas m6tes) ja raskena. Peaks uue tunni leidma v6i tantsu6petajaga eratundide teemal vestlema, muig, ehkki oma palga juures ei suudaks ma neid omale eales lubada. =D Nojah, peale trenni siis koju, koristama, dushi alla, meiki tegema. Siinkohal suured t2nud Erkinile ja Liisile, kes aitasid viimased asju 2ra koristada ja yldse toale toa ilmet anda sel ajal, ki ma yhe k2ega telefoni hoidsin ja Evelyile/Liinale teed juhatasin ning teise k2ega silmi joonistada yritasin. K6ik sai valmis viimasel hetkel. =) Nii tore oli Liinale meeletut r66mu kuivanud musta leivaga valmistada. =D
Synnip2vakingitused olid k6ik h2sti head ja asjalikud, eriti minu armsate korterikaaslaste poolt kingitud 3 dancehalli cd-d. =). Aga ka voodipesu ja p2rismesi ja roosa k2ekott ja k6rvar6ngad ja villased sokid kuluvad marjaks 2ra. =D Tsillisime ja s6ime-j6ime niisama, klubituurile l2ksime siiski Rochelle'iga kahekeisi. Tantsu6petaja lubas ka klubist korra l2bi hypata. Mida ta ka tegi, aga samah2sti oleks v6inud tegemata j2tta, sest ta k2itus suht ebaviisakalt. Klubiks oli Club Moonlighting, musa minu maistele vastavalt hiphop. r'n'b, soca, dancehall. Tantsisime niipalju kui meeletu palavus ja puuduv konditsioneer puupysti t2is klubis v6imaldas ja mingi nelja ajal t6mbasime leelet. R66mustasime, et j2rgmisest n2dalast alates saame yhe bussiga koju s6ita, sest ta elab ka Hammersmithis. St et mina pidin ka Hammersmithi kolima.
Eilne hommik algaski nii, et Erkini lahkudes mina enam uinuda ei suutnud ja hakkasin siis oma uusi cd-sid n2ppima ja koristama ja telefoni otsas rippuma ja mitte asju pakkima. Eile oli minu kolimise p2ev. Asjade kronoloogilisest ja loogilisest j2rjestamisest ei tule mitte essugi v2lja, krt. Et siis mingi aeg peale seda Golders Greeni tuba l2ksin vaatama yhte tuba Hammersmithis. Toast sain teada yhe t88kaaslase kaudu, sest see on tema naaber, kes tuba yyrib. Umbes neljakymnendates naine ja 10 aastane poiss. P2rit on Kariibidelt ja v2hemalt alguses tunduvad normaalsed olevat. H2sti kena korter on, minu tuba on ka okei. Internet, sky TV (sat), h2sti hea asukoht, metroole l2hedal, peat2nav ymber nurga, Rochelle elab siin ja t88kaaslane ka, tagatist ei tahtnud ja yyr ka soodne selle rajooni kohta. Miinusteks need, et loeti s6nad peale, et mehi ei tohi 88seks tuua ja p2ris suvalt ilmselt ei v6i yldse kedagi 88seks tuua ning see, et ema ja pojaga koos elamine on ikka selline perega yheks saamine j2lle. No ma ei tea, ma ei usu, et ma siin v2ga kaua vastu pean. Aga eks aeg n2itab.
Aga eilse juurde tagasi. Murakas tuli linna, tsillisime niisama, Muraka abivalmite k2te toel saime mu asjad pakitud ja Hammersmithi tassitud. Ta on v2ike, aga usin! =P Nii ma siis nyyd olen oma saja asja otsas, asju lahti pakkida ei saa, sest eriti pole ruumi. Aga p2rast l2hen kysin m6nest poest riidepuid ning siis saab riided kappi panna ning siis ongi okei. Praegu veic laga igal pool. Muig, hommikul l2ksin t88le, jooksin veel, sest unustasin kella helisema panna ja magasin sisse, ning tuli v2lja, et mul on t2na vaba p2ev. Siis tulingi tagasi ja yritasin asju lahti pakkida. Hea on olla siin yskinda alguses. Nendel on selline kindel koolirytm ja kellaajad, nii et paari tunni p2rast on nad tagasi. Aga jah, v2sinud olen. Magada tahaks enne 6htust trenni.
T88d ei ole j6udnud otsida, sest netipuudumise t6ttu ei ole lihtsalt v6imalik olnud. Aga ma kavatsen ennast parandada, sest mu otsus ei ole absoluutselt muutnud.
;*
To Sapphic: olen ilusam kui kunagi varem ja veidikene elus ka.
To Kaidi: Mus synna on t6epoolest 8ndal, mitte 7ndal, ja sellest ei ole absoluutselt mitte midagi, et sa smsi varem saatsid. V2hemalt ei unustanud 2ra! Samas nad ytlevad, et ette 6nne soovimine toob halba 6nne. Nii et tegelikult hakkan ma igas oma elu eba6nnes sind syydistama. =D
To Liina: Sorry!
Igatahes, asume nyyd asja juurde. Ma ei ole ju niiii ammu kirjutanud. V6ibolla pyyaks asjadele veidikenegi kronoloogilisest vaatevinklist l2heneda. Oeh. See SAAB raske olema.
No niipalju ma igatahes olen maininud, et v2ljas olen k2inud ysna mitmeid kordi. Et h2sti tore on olnud (issand kui sisukas). Ahaa, sellest te veel ei tea, et k2isin peenes ja popis kesklinna klubis nimega Chinawhite. Olevat kunagi hull kuulsuste koht olnud. Sissep22s maksab 20 naela, kuna me olime questlistis, saime tasuta. Et siis neiu Evely pidas oma synnip2va paari inimesega. Noh, klubi on ikka sigavinge disainilt, aga muusika ja inimesed ei olnud kohe ikka yldse minu teema. M6ttetu tymakas ja igavad inimesed. Nii me siis eriti kaua seal polnudki. Aga no lihtsalt informatsiooooni m6ttes, et olen sellises poshis kohas ka 2ra k2inud. Megalt oleks muideks kahetsenud, kui oleks pidanud sissep22su eest maksma. Aga jah.
Nii. Vahepeal on palju m2luauke jadijadijadi ja j6uame toa otsimiseni. Seda ma mainisin, et see Golders Greeni tuba oli elamus. Nyyd siis hetk sellest pikemalt r22kida.
Pidin Rochelle'iga kokku saama, et ta mulle seltsi kaasa tuleks - London igast v22rakaid pervosid t2is, ikka turvalisem kahekesi minna (hkhmm, ilus blond neiu nagu ma olen, hkhmm). Kuiv6rd Rochelle aga j2i nii palju hiljaks, siis ma ei jaksanud teda 2ra oodata ja hakkasin maja poole astuma. Telefonis olin r22kinud majaomanikuga ja nii palju teadsin, et on mees. Natuke imeliku jutuga mees. L2hen siis ukse taha ja lammutan veits, tyyp tuleb avama. T6mbas ukseketiga seina kyljes asuva jublaka 2ra (noh, et mis nagu seda ketti seina kyljes hoiab), ja aeg, mis kulus tal selle jublaka j6llitamisele, tekitas minus veidi imelikku tunnet. Ja siis l6puks tyyp ytleb, et 'Oh, it happens sometimes'. Ookei. Majja sisenedes l6in omale risti ette (ilma liialdamata) ja m6tlesin,et Rochelle juba k6nnib siiapoole, et kui midagi juhtub, siis v2hemalt tema teab, kus ma olen. Tyybi kirjeldus n2ks v2lja umbes selline: 6udusfilminohik. Pikk, kiitsakas, kartulikoorekarva juuksed pysti peas, h2sti paksud prillid, totter kampsun, kukekad teksad, kogelev k6nelemine. Maja oli seest tumepruun, tuba iseenesest oli normaalne. Aga toauksel seistes m6tlesin kyll, et mis siis saab, kui ta selle ukse mu selja taga kinni lykkab ja lukku keerab... Igatahes, tyyp oli t6siselt kahtlane ja juba kujutlesin, kuidas ta mind nillima hakkab ja et ma ei julgeks taga yhes majas elada ja 88siti magada. K88k oli nagu sitanikerdis, pesumasin ei t88tanud ja lihatooteid ei lubatud majja tuua. Nii et ma jooksin sealt minema. V6ibolla kirjeldusest ei tundu yldse imelik, aga uskuge mind, see tyyp oli ilgelt kahtlane ja see maja nagu kummitusloss.
J6udsin uuesti k6hutantsutrenni. Nagu et mina l2ksin 6ppima, mitte 6petama. Suuresti t2nu Rochelle'ile, kes mind sinna vedas. 6petaja on selline naljakas tegelane, midagi uut tehniliselt ei 6ppinud, meelde tuletasin aga kyll. Ja Maarikale m2rkuseks, et Planet Egyptil olid Hossam ja Serena Ramzy kohal, niisama tsillisid publikus. =P Eks ma l2hen vist sel teisip2eval j2lle. Trenni, mitte Planet Egytpile. ;)
Neljap2eval k2isin teatris. P 2 r i s teatris. Muusikali vaatamas. T88l jagati tasuta pileteid. Tundus kohe kummaline, et mulle ei meeldi selle hotelli juures paljud asjad (alustades mu enda t88st), aga sellegipoolest on ta v6imaldanud p6him6tteliselt tasuta kaks v2ga vinget asja, mida ma olen tahtnud Londonis olemise ajal 2ra teha - paadis6it Thamesi peal ja teater. Teater oli fantastiline. Muusikal nimega 'Billy Elliot Show' ja see oli absoluutselt nii kuradima hea, et vahepeal pisar niriseb silmanurgast, siis naerad k6va h22lega, siis t6usevad ihukarvad pysti v6imsate laulu- ja soolo-tantsustseenide peale, suu vajub kogu aeg ammuli lavadekoratsioone ja nende liikumist vaadates jne. T2iest mega ja Eestiga ei anna v6rreldagi. Mitte, et ma miskit halba 8elda tahaks. =P Etenduse l6ppedes l2ksime Rochelle'ga jalutama keset 8ist Londonit, kakerdasime Big Beni juurde, sealt yle silla ja istutasime oma ahtrid j6e kaldal London Eye juures asuvale pingile. V6i pigem et yhele neist pinkidest. R22kisime niisama ja omaette m6tlesin, et kunagi ammu, vanalkaugel ajal sai kogu aeg 88siti ja 6htuti jalutatud. M88da sygisesest lehtedest kahisevat P2rnu linna... Liisuga... Ja k6iki maailmaasjad 2ra r22gitud...
Nyyd istun ma 8ises Londonis. Kes seda kunagi uskunud oleks?
Synnip2v =D Synnip2ev oli t2itsa 2ge. Tahaksin muideks sydamest t2nada k6iki inimesi, kellele ma saatsin reede 6htul ahastavaid smsse ja kes sellele vastata ei suvatsenud. Kamoon, mul oli ju ainult synnip2ev ja koduigatsus ja masendus ja mitte kedagi p 2 r i s s6pradest siin. Ilgelt hea ja tore oli olla ja tunda, kuidas k6igile l2heb mu k2ek2ik korda.
Laup2eva hommik algas siiski roosilisemalt, sest Sapphic helistas ja laulis (v6ibolla ei laulnud ka, aga see ei ole oluline, est tema laulmist ei saaks nagunii v2ga laulmiseks nimetada. ;) :* ), s6numeid tuli nagu synnip2vale kohane ja t2itsa 2ge oli. Ettevalmistusmaraton algas sellega, et mina ja Erkin vallutasime k88gi ning kartulisalatitalgud algasid. Kypsisetordi olid minu usinad k2ed ja soe syda eelmisel 6htul valmis teinud. Salat valmis, jooksin trenni. Ma ei tea, kas ma olen juba ise arenenud v6i mis, aga dancehalli trenn ei tundu enam yldse nii eneseyletamisena (heas m6tes) ja raskena. Peaks uue tunni leidma v6i tantsu6petajaga eratundide teemal vestlema, muig, ehkki oma palga juures ei suudaks ma neid omale eales lubada. =D Nojah, peale trenni siis koju, koristama, dushi alla, meiki tegema. Siinkohal suured t2nud Erkinile ja Liisile, kes aitasid viimased asju 2ra koristada ja yldse toale toa ilmet anda sel ajal, ki ma yhe k2ega telefoni hoidsin ja Evelyile/Liinale teed juhatasin ning teise k2ega silmi joonistada yritasin. K6ik sai valmis viimasel hetkel. =) Nii tore oli Liinale meeletut r66mu kuivanud musta leivaga valmistada. =D
Synnip2vakingitused olid k6ik h2sti head ja asjalikud, eriti minu armsate korterikaaslaste poolt kingitud 3 dancehalli cd-d. =). Aga ka voodipesu ja p2rismesi ja roosa k2ekott ja k6rvar6ngad ja villased sokid kuluvad marjaks 2ra. =D Tsillisime ja s6ime-j6ime niisama, klubituurile l2ksime siiski Rochelle'iga kahekeisi. Tantsu6petaja lubas ka klubist korra l2bi hypata. Mida ta ka tegi, aga samah2sti oleks v6inud tegemata j2tta, sest ta k2itus suht ebaviisakalt. Klubiks oli Club Moonlighting, musa minu maistele vastavalt hiphop. r'n'b, soca, dancehall. Tantsisime niipalju kui meeletu palavus ja puuduv konditsioneer puupysti t2is klubis v6imaldas ja mingi nelja ajal t6mbasime leelet. R66mustasime, et j2rgmisest n2dalast alates saame yhe bussiga koju s6ita, sest ta elab ka Hammersmithis. St et mina pidin ka Hammersmithi kolima.
Eilne hommik algaski nii, et Erkini lahkudes mina enam uinuda ei suutnud ja hakkasin siis oma uusi cd-sid n2ppima ja koristama ja telefoni otsas rippuma ja mitte asju pakkima. Eile oli minu kolimise p2ev. Asjade kronoloogilisest ja loogilisest j2rjestamisest ei tule mitte essugi v2lja, krt. Et siis mingi aeg peale seda Golders Greeni tuba l2ksin vaatama yhte tuba Hammersmithis. Toast sain teada yhe t88kaaslase kaudu, sest see on tema naaber, kes tuba yyrib. Umbes neljakymnendates naine ja 10 aastane poiss. P2rit on Kariibidelt ja v2hemalt alguses tunduvad normaalsed olevat. H2sti kena korter on, minu tuba on ka okei. Internet, sky TV (sat), h2sti hea asukoht, metroole l2hedal, peat2nav ymber nurga, Rochelle elab siin ja t88kaaslane ka, tagatist ei tahtnud ja yyr ka soodne selle rajooni kohta. Miinusteks need, et loeti s6nad peale, et mehi ei tohi 88seks tuua ja p2ris suvalt ilmselt ei v6i yldse kedagi 88seks tuua ning see, et ema ja pojaga koos elamine on ikka selline perega yheks saamine j2lle. No ma ei tea, ma ei usu, et ma siin v2ga kaua vastu pean. Aga eks aeg n2itab.
Aga eilse juurde tagasi. Murakas tuli linna, tsillisime niisama, Muraka abivalmite k2te toel saime mu asjad pakitud ja Hammersmithi tassitud. Ta on v2ike, aga usin! =P Nii ma siis nyyd olen oma saja asja otsas, asju lahti pakkida ei saa, sest eriti pole ruumi. Aga p2rast l2hen kysin m6nest poest riidepuid ning siis saab riided kappi panna ning siis ongi okei. Praegu veic laga igal pool. Muig, hommikul l2ksin t88le, jooksin veel, sest unustasin kella helisema panna ja magasin sisse, ning tuli v2lja, et mul on t2na vaba p2ev. Siis tulingi tagasi ja yritasin asju lahti pakkida. Hea on olla siin yskinda alguses. Nendel on selline kindel koolirytm ja kellaajad, nii et paari tunni p2rast on nad tagasi. Aga jah, v2sinud olen. Magada tahaks enne 6htust trenni.
T88d ei ole j6udnud otsida, sest netipuudumise t6ttu ei ole lihtsalt v6imalik olnud. Aga ma kavatsen ennast parandada, sest mu otsus ei ole absoluutselt muutnud.
;*
3 kommentaari:
Minu kaarti sa järelikult pole veel kätte saanud? :-(
Saatsin Tikri aadressile selle, mmm, neljapäeval panin posti...
Tere tulemast tagasi kübermaailma, Iiris!:)
Pips, kullake, sain su kirja t2na k2tte! V6i noh, kaardi siis, mitte kirja. =P T222hhhhh!!! Jube armas ja ma kohe tunnen sust siin puudust, et tahaks hirmsasti suga peole minna. =D
Postita kommentaar