neljapäev, 16. august 2007

Sunshine, sunshine reggae...

Reggage on niiiiiiii p2ikesepaiste ja sooja ilma muusika. =) Eriti kui astud toast maja sisehoovi ja parajasti s6idab m88da lahtiste akendega auto, kust kostab sellist m6nusat p2ikesepaiste reggaet. =)
Vahepealsest niipalju, et k2isin Brasiilia klubis yhe k6hutantsija 2rasaatmispeol. Govent Gardenis selline koht nagu Guanabara. Tulemusena oskan nyyd veidi sambat. Samba on teate kyll see karnevalitants, kus poolpaljad s2ravates riietes h2sti v6imsate sulekuhjadega kaunistatud naised mingeid puusan6kse teevad. Ma tean nyyd ka, kuidas seda teha. Enda kiituseks ytlen, et meie suhteliselt suurest seltskonnast olin ma ainuke, kes sellega hakkama sai. =D
Eile sai ennast absoluutselt t2is joodud Pipsi ja Tikriga. Hommikul oli pohmell ja puha, aga Pipsi imeline hommikus88k parandab ka hullemaid asju, kui kole pohmell. =P
Nyyd aga hakkan otsima Brixtoni klubisid, sest see nv tahaks paari neiuga t88lt v2lja minna. =)
Ja lihtsalt 22rem2rkuse m6ttes, et hirmsasti tahaks seksida. =P Anyone? (A)

Kommentaare ei ole: