Eile käisin kohaliku Liinaga Canary Wharfis dringitamas. See on pilvelõhkujate ja kontorite rajoon, täiesti surnud koht looduse mõttes. Aga oioi kui elust keev inimetse mõttes. Kuidas kõik need tuhanded kontorid on tühjenenud peale-tööd-õllele... Äge oli. Hääl oli ära. Jõin siis teed konjaki ja sodruniga ning hiljem ühe kuuma viski meega otsa. Täna igatahes andsin kahetunnise workshopi ilma probleemita ära. =) Suhteliselt tore oli. Meeletult palav ainult. Isegi üks vanamees oli trennis, puusavööga ja puha. Naljakas veits.
Peale treeni läksin lõunale ühe Kariibidelt pärit neiuga, kes on ka pikk ja tantsib jumalast hästi. Ehkki ta ei ole nagu väga kaua teinud, on tal ometigi selle peale annet, et nagu pehme ja plastiline. Aga tundub selline vaikne neiu olevat. =) Otsustasime koos mõnele workshopile minna tulevikus. =)
Huvitav, mis ma oma sünnipäeval tegema peaks? Paar inimest isegi oleks kutsuda, muig. =P
Huvitav, kas ma täna õhtul teen ka midagi või mitte? Minu tänane horoskoop ütles, et kell 20.00 saan ma smsi inimeselt, kellelt see tuleb ootamatult, aga et see on mingi love of my life või igatahes saab selleks vms. Ootan huviga. =P
Peale treeni läksin lõunale ühe Kariibidelt pärit neiuga, kes on ka pikk ja tantsib jumalast hästi. Ehkki ta ei ole nagu väga kaua teinud, on tal ometigi selle peale annet, et nagu pehme ja plastiline. Aga tundub selline vaikne neiu olevat. =) Otsustasime koos mõnele workshopile minna tulevikus. =)
Huvitav, mis ma oma sünnipäeval tegema peaks? Paar inimest isegi oleks kutsuda, muig. =P
Huvitav, kas ma täna õhtul teen ka midagi või mitte? Minu tänane horoskoop ütles, et kell 20.00 saan ma smsi inimeselt, kellelt see tuleb ootamatult, aga et see on mingi love of my life või igatahes saab selleks vms. Ootan huviga. =P
2 kommentaari:
nuuh, kas tuli sõnum ???
Ei tulnud, kusjuures. Ikaldus! =D
Postita kommentaar