Selle tõdemuseni jõudsime ka Liinaga eile õhtul.
Ja et tegelikult käisin ma neljapäeva Thamesi peal paadiga sõitmas. Meie hotelliketi töötajate pidu oli siis paadi peal grillimine ja mööda Thamesi ringi uhamine. Väga vahva oli. Müstilisi hooneid oli igal pool ja DJ mängis nii head mussi kogu aeg, et vaatamata sellele, et ma sinna üksinda kakerdasin, tantsisin ma hästi palju. =) Mingite suvakatega. =) Oma hotellist siiski. ;)Tegelikult tahtsin teha ääremärkuse teemal, et ma babast kirjutaks ükspäev. Baba oli minu 'korterikaaslane' Kalamajas elamise ajastul...ja tema kohta ikka on, mida kirjutada. =)
1 kommentaar:
baba oli lahe. kogu oma podisemise ja asjadega. eriti kui ta omikul kell 5 oma raadiot kuulas.
aga j6udu ja jaksu.
musimusimusi minu lemmik- eks:D
Postita kommentaar