reede, 10. august 2007

Ehh

Laptop kaenals marsin sisse Itaalia kohvikusse ja kysin, kas teil wifit on. Neiud jajaa-jajaa, muidugi on. Ostan siis kohvi ja neiud kysivad, kauaks ma wifit tahan. Ma vaatan natuke imelikult, m6tlen ja ytlen siis, et noh, tunnike 2kki. Maksan 2ra ja neiud juhatavad mind akna alla arvuti taha. Ma protesteerin, et eiei - ma tahan wifit, noh, oma l2piga noh. Nemad vaatavd, et mis l2piga ja misasja? Kusjuures, ma kasutasin s6nu wireless internet, mitte wifi...
Nii ma siis istun oma lattega pooletunnise 'wifiga' ja ootan mil see l2bi saab, et edasi otsima minna. Kuradi idikad. Mul on teile kaks postitust l2pakas ootamas. =)

Kommentaare ei ole: