Aitäh kõigile kaasaelajatele, kommenteerijatele ja sõnumineerijatele. Oli toeks. :) Hea uudis on see, et maja täiesti puhtaks ei tehtud, kallid tehnikaasjad ja dokumendid läksid põhiliselt. Shokk oli see sellegipoolest. Ukse sisse jalaga auk lõhutud, terve tuba alukaid täis loobitud. Sõrmejäljegede võtmiseks kasutatavat musta pulbrit pole ma siiani ukse pealt maha pesnud. Meeldetuletuse mõttes.
Saatuse iroonia peitub selles, et pakin kolimiseks asju ja NEID ON NII KURADIMA PALJU! Ma pean vist Windsori lossi kolima, palju ruumi ümber maja, kuhu asju panna...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar