Eile sain aiamaalt kaks esimest kurki! Rõõm oli taevani. Tomatitel aga mingi haigus kallal, peaaednik käis millegagi pritsimas. Ja tänu Kaidi usinatele sõrmedele saime rinnuni umbrohust lahti. Väga tore oli. Laulsime peenarde vahel Kihnuneiut ja tuletasime pöialpoiste nimesid meelde. Kulus marjaks ära see mõnus aeg.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar