Alustuseks patsutan iseendale õlale, et hommikul 22 minutit ravivõimlemist tegin. Juhhei! Kummardada sellegipoolest eriti ei saa (noh, näiteks kükitada), sihuke tunne on, et alaselg läheb krampi. Aga kõndides on ok. :)
Siis aga võtsin täna ette matka sinna haiglasse, kus ma jaanuaris-veebruaris praktikal olin. Seda nimelt sellepärast, et järgmine prakikakoht on samas haiglas. Teine osakond muidugi. Eesti keeles pole aimugi, mis selle osakonna nimi võiks olla - otsetõlkes oleks meditsiiniline osakond. :D Igatahes jah, rääkisin seal osakonnajuhatajaga juttu ja samal ajal vaatasin, kuidas üks patsient sõi lõunat. Ühes käes oli hapnikumask, teises kahvel. :) Oh, jah, kaks nädalat veel, siis on jälle süstid ja maskid ja siibrid ja vererõhumõõtmine. No igatahes täiega ootan!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar