ooo, see tuletab meelde, et meie lastetoa pilt on ju endiselt su ema juures! loodetavasti on meil varsti ka tuba, kuhu see riputada...see praegune sobiks tolle teisega üsna hästi kokku - samamoodi mõnusalt värviline :P
Imeilus!!!
Niiii lahe!!!
Mõnus! :)
Aitäh!
Postita kommentaar
5 kommentaari:
ooo, see tuletab meelde, et meie lastetoa pilt on ju endiselt su ema juures! loodetavasti on meil varsti ka tuba, kuhu see riputada...
see praegune sobiks tolle teisega üsna hästi kokku - samamoodi mõnusalt värviline :P
Imeilus!!!
Niiii lahe!!!
Mõnus! :)
Aitäh!
Postita kommentaar