reede, 25. juuni 2010

Valmis!

PS. Kuna pilt siin blogis on suhtväike, siis seletuse mõttes hoiab see liblikneiu käes Iphone'i. :P Noh, juhul kui keegi peaks nüüd mõtlema, et mis pagana valged juhtmed tal kõrvas tilbendavad.

5 kommentaari:

tikker ütles ...

ooo, see tuletab meelde, et meie lastetoa pilt on ju endiselt su ema juures! loodetavasti on meil varsti ka tuba, kuhu see riputada...

see praegune sobiks tolle teisega üsna hästi kokku - samamoodi mõnusalt värviline :P

Vaiko ütles ...

Imeilus!!!

Türgi Öö ütles ...

Niiii lahe!!!

kaidimynt ütles ...

Mõnus! :)

Smaragd ütles ...

Aitäh!