Niinii. Mahkekastiga sain siis järgmised asjad:
450g kirsstomateid, 2 suvikõrvitsat (kusjuures tellimisel oli kirjas, et kogus on 1, mitte 2 tükki pakis), 3 kuivatatud küüslauku, kilo porgandit, kilo värsket kartulit ja pakk murulauku. 0,5 kilo sibulat tellisin ka, aga seda neil mingi vea tõttu tookord kasti ei saanud.
Nii. Kuna mulle nende valmiskastide sisu ei meeldinud, siis ülaltoodu on minu enda kokkupandud valik.
Tomatid - parimad asjad nagu ever. Lihtsalt fantastiliselt maitsvad, magusad, lõhnavad... Need on oma hinda väärt! Majakaaslanegi kiitis.
Kahest suvikõrvitsast tegin ühe ära eile, ehk siis nädal aega hiljem. Jällegi fantasthea. Teine majakaaslane kiitis.
Küüslauk istub kapis edasi.
Porgandist tegin ka siis eile 4 tükki ära. Ei olnud eriti head. Vana hooaja omad, ei olnud sellised värsked ja magusad nagu oleks oodanud. Aga samas, kui nad kuskil hoiukohas kuude kaupa seisnud on, on ju ainult normaalne, et nad ei ole samasugused kui värsked, eks. Samas toidule andis ikkagi hea maitse.
Värske kartul - nagu päris! Imehead! Majakaaslane kiitis.
Murulauk - sellest läks veerand pakki kaduma, kuna ma ei jõudnud seda ära süüa.
Kokkuvõte. Toidu kvaliteet on hea, maitse võrratu. Mina aga iga nädal tellida ei saa. Seda sel lihtsal põhjusel, et esiteks olen ma tihtipeale neljapäeviti hoopistükkis tööl ning teiseks ei jaksa ma isegi nii väikest kasti nädala jooksul ära tarbida. Igatahes, Inglismaa eestlased, Riverford on mahetoidufirma, mida mina isiklikult soovitan. Ma olen kindel, et Tikker kiidab ka. :P
Muidu laupäevane kudumisring oli vahva nagu alati. Ja see uus majanaaber Liz on ilgelt äge tshikk. :P Eile tshillisime aias, mina maalisin, tema päevitas ja nii see rumal jutt alguse sai... Samas see uus noormees, kes on minu arust selline paras Mr Darcy, on kuidagi ebameeldiv. Kuidagi libe sell tundub olevat, liiga sõbralik ning liiga jutukas... Noh, eks me elame-näeme.
3 kommentaari:
Oh, mulle nii meeldiks kui saaks siin kah niimoodi tellida talutoodangut koju kätte... lihtne ja mugav. Ja mitte eriti kirves kah.
Aga ses mõttes et kui sul mingid jäägid tekivad et kohe ei jaksa ära süüa- keera mingi salat kokku ja hoia külmas, jupphaaval leivakatteks kõlbab ju ikka :)
Mina ei saanud sellest Mr. Darcyst aru. Kas tema nimi on Darcy või on mõeldud mingit muud tegelaskuju Mr.Darcyt, sest "Uhkuse ja Eelarvamuse" Darcy on alguses küll ebameeldiv, aga kindlasti mitte libe sell. Pigemini ebasõbralik ja sõnaaher.
Ma nii selguse mõttes pärin. :)
Hei Tihane! Noh, kui nüüd ausalt asi ära rääkida, siis ma kutsun kõiki pärisinglasi Darcydeks, irw... Neid, kellel selline korralik ilus inglise keel ja mitte mingi kokni ei ole.. Minu jaoks esindab see nimi lihtsalt ehtinglast. :P
Ning Sesamy, tead, mugav on kõll, aga mis sa siis teed, kui sind toomise ajal kodus ei ole? Hmm, Eestis samas julgeks küll ukse kõrvale põõsa alla ootama jätta...
Postita kommentaar