reede, 4. juuni 2010

Käe update

Vasak käsivars on suhtokei. Parem on paistes, kergelt sinine ja tulikuum. Valutab ja kätt liigutada on ka valus. Äge, onju. Ja et ma lähen nüüd tööle paari tunni pärast. Kindlasti on seal keegi, kes mulle kogemata seal virutab... 

Eile õhtul tegid majakaaslased aias grilli. Kuna saksa neiu kolib välja, siis oli see nagu lahkumispidu vms. Ma eriti ei viitsinud nendega hängida, seega olin seal pool tunnikest ja kobisin ära magama. Hommikul korjasin karpe, purke ja pudeleid kokku... Sest ega keset ööd keegi ometigi koristama hakanud...

Kommentaare ei ole: