Nii nii nii. Sellest on päris palju aega möödas, millal ma viimati oma läpaka taga blogi kirjutasin. Ja noh, saladuskatte all võin ka lisada, et kuna internet on mul külastusaegadega (st Lahke Naabri Wifi), siis otsustasin nii igaks kümneks juhuks oma arvutis ära blogida ja siis kavalalt ja siva bloggerisse kopipeistida enne, kui Lahke Naaber arugi saab. =D
,
Nii. Igatahes. On aeg kolimisest pajatada.
,
,
Kola jäi autosse ööbima, mina magasin viimast ööd Hammersmithis ja pühapäeval peale Raqs Sharki Society korraldatud kõhutantsupäeva (kepisaiidi workshop ja baladi elava muusika saatel olid minu valikud), loksusin metrooga järjekordse migreeniga Wood Greeni, kus armas Jamaika mind juba ees ootas. Sattusime kolima ajal, mil vana elanik alles oma nodi välja tassis, nii et sain ka sellise pika pilgu osaliseks ja südamepõhjast tulev ‚I wish you luck’ tekitas veidi kõhedust. Otseloomulikult oli mul vaja Jamaikale veidi draamat teha, seejuures ise asju lahti pakkida ja eelmise elaniku kassi näppida. Lahti pakitud nad said ja oma tuba on vonks missugune. Päris tillu on teine, aga armas, mulle meeldib. Kui ma Liisu külaskäiguks magamiskoti soetasin, ei uskunud ma, et ma seda kunagi ise kasutan, aga saatus otsustas hoopis niimoodi, et double size voodipesu puudumise ning töölkäimisest tingitud ajanappuse tõttu pidin ma kaks esimest ööd magamiskotis unesid vaatama. Nüüd aga laiutan mõnusasti uute linade vahel ning elu on lill.
,
Naabritest nii palju, et üleval korrusel on 3 magamistuba – mina oma toaga, yks tuba kahe Leedu noormehega ja teine tuba kahe Valgevene kutiga. Alumist korrust asustavad kahe magamistoa peale 5 inimest – kolm Valgevene jorssi pluss kaks Ungari näitsikut (nemad elavad siin vist küll ainult teoreetiliselt, sest minu töntsid silmad neid igatahes näinud ei ole). Ma ise pidin ennast pooleks irvitama, kui noormehed ennast Jevgeni ja Ivanina tutvustasid. Elu nagu multifilmis, onju. Tegelikult on siin ka veel Basil ja Daniel ja Mikas ja majahaldaja nimi on Imi. Irw. Ma olen kohutavalt kitsarinnaline ning heidan nalja teiste riikide rahvuspärandi ning kommete üle. Egas midagi, jalgupidi üles puua või midagi.
,
Aga jah. Vaatab, mis saab. Esialgu suudab veel normaalsuse piiridesse ennast mahutada.
1 kommentaar:
Oh seda elu ja inimeste värvidemöllu, eks;)
Mulle meeldib su kirjutamisstiil - sa huumorikirjanikuks ei tahaks hakata? Naissoost ärapanijaks või sõnadega vindikeerajaks? Selline... vahva vigur on sul kõnes sees.
Me like it:)
Cheers from the crappy weather of this tiny country here...
Luv,
Liina x
Postita kommentaar